Exxen platformunun en çok izlenen yapımlarından biri olan Gibi, yeni sezon fragmanı ile geri döndü. Dizinin başrol oyuncusu ve senaristlerinden Feyyaz Yiğit, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda fragmanı duyurdu. Fragmanda dizinin ikonik karakterleri Ersin, Yılmaz ve İlkay'ın yanı sıra yeni sürprizler de izleyicileri bekliyor gibi görünüyor.

Fragmanda Gizemli İpuçları

Kısa bir süre önce Feyyaz Yiğit'in "5. sezon için her şey hazır! Çok yakında sete çıkıyoruz!" paylaşımı ile heyecanlandırdığı Gibi hayranları, sonunda bekledikleri fragmana kavuştu. Yaklaşık 1 dakikalık fragmanda izleyiciler dizinin absürt mizahının devam edeceğinin sinyallerini alıyor. Fragmanda geçen "Gidenin gidişiyle kalanın duruşu bağdaşmazmış kardeşim, benimki de o hesap" notu ise yeni sezonda yaşanacak sürprizlere dair ipuçları veriyor.

Yeni Sezon Ne Zaman?

Fragmanın yayınlanmasıyla birlikte Gibi hayranlarının en çok merak ettiği sorulardan biri de yeni sezonun yayın tarihi oldu. Dizinin senaristi ve başrol oyuncusu Feyyaz Yiğit, paylaşımında yeni sezonun yayın tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi vermedi. Ancak Exxen platformunun yakında yeni sezonun yayın tarihini açıklaması bekleniyor.

İzleyicileri Neler Bekliyor?

Gibi'nin yeni sezonunda izleyicileri neler beklediği henüz netlik kazanmasa da fragmandan yola çıkarak bazı tahminler yürütülebilir. Dizinin absürt mizahının ve gündelik hayata göndermelerinin devam edeceği aşikar. Fragmanda geçen diyaloglardan anlaşıldığı üzere yeni sezonda karakterler arasında yeni çatışmalar yaşanabilir. Ayrıca fragmanda yer alan yeni mekanlar ve karakterler de izleyicilerin merakını uyandırıyor.

Zeugma Mozaik Müzesi’nde ziyaretçi rekoru Zeugma Mozaik Müzesi’nde ziyaretçi rekoru

Heyecan Dorukta!

Gibi'nin yeni sezon fragmanı, dizinin hayranlarını bir kez daha heyecanlandırdı. Sosyal medyada birçok kullanıcı fragmanı paylaşarak yeni sezonu dört gözle beklediklerini dile getirdi. Exxen platformunun yakın zamanda yeni sezonun yayın tarihini açıklamasıyla birlikte heyecanın daha da artacağı kesin.

Kaynak: HABER MERKEZİ