Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali, Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali, Georgina Rodriguez kaç çocuğu var? Ronaldo'nun sevgilisi kaç yaşında? Ronaldo'nun kaç karısı var? Georgina kaç yaşında? Ronaldo kaç yaşında? Georgina Rodriguez nereli? Georgina Rodriguez kaç yıldır evli? Rodriguez Ronaldo nereli? Georgina Rodriguez Ronaldo neden ayrıldı? Detaylar haberimizde!

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali2

Georgina Rodriguez kimdir?

Georgina Rodriguez, 27 Ocak 1994’te Arjantin’in başkenti Buenos Aires’te doğdu. Babası İspanyol- Arjantinli, annesi ise İspanyol olan Georgina, bir yaşındayken ailesiyle birlikte İspanya’ya taşındı. Huesca iline bağlı Jaca kentinde büyüyen Georgina, küçük yaşlardan itibaren klasik bale eğitimi aldı. Daha sonra Madrid’e giderek moda sektörüne girdi ve Gucci mağazasında satış asistanı olarak çalıştı.

Georgina Rodriguez, 2016 yılında Madrid’de çalıştığı Gucci mağazasında Cristiano Ronaldo ile tanıştı. Bu tanışma sonrasında ikili arasında bir aşk başladı ve magazin gündemine oturdular. Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun yanı sıra model ve influencer olarak da başarılı bir kariyer yaptı. Gucci, Prada, Chanel gibi markaların kampanyalarında yer aldı. Ayrıca 2022 yılında Netflix’te yayınlanan “I Am Georgina” adlı belgeselin yapımcısı ve başrol oyuncusu oldu. Belgeselin ikinci sezonu 2023 yılında yayınlandı.

Georgina Rodríguez, 27 Ocak 1994 tarihinde Arjantin'in Buenos Aires şehrinde dünyaya gelmiştir. Babası Jorge Rodríguez, bir tesisatçı, annesi Ana María Hernández ise bir ev hanımıdır. Rodriguez, iki kız kardeşi olan Ivana ve Patricia ile birlikte büyümüştür.

Rodriguez, çocukluğundan beri dansa ilgi duymuştur. 15 yaşındayken profesyonel bir dansçı olmak için Madrid'e taşınmıştır. Burada çeşitli dans okullarında eğitim almıştır.

17 yaşındayken İngiltere'ye taşınmış ve burada bir süre garson olarak çalışmıştır. 2015 yılında Madrid'e dönmüş ve Gucci mağazasında satış danışmanı olarak çalışmaya başlamıştır.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali5

Georgina Rodriguez kaç yaşında?

Georgina Rodriguez, 27 Ocak 1994 doğumlu olduğu için şu anda 29 yaşındadır.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali6

Georgina Rodriguez nereli?

Georgina Rodriguez, Arjantin doğumlu olmasına rağmen İspanyol vatandaşıdır. Annesi Murcia bölgesinden, babası ise Buenos Aires’ten gelmektedir.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali10

Georgina Rodriguez kaç çocuğu var?

Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo ile birlikte dört çocuğun annesidir. Ronaldo’nun biyolojik annesi bilinmeyen ilk oğlu Cristiano Junior 2010 yılında doğdu. 2017 yılında Ronaldo’nun taşıyıcı anneden ikizleri Eva María ve Mateo dünyaya geldi. Aynı yılın Kasım ayında ise Georgina Rodriguez’in kendi karnından doğan kızları Alana Martina doğdu. Georgina Rodriguez, 2022 yılında ikinci kez hamile kaldı ve 18 Nisan’da ikiz bebeklerini dünyaya getirdi. Ancak erkek bebek Ángel doğum sırasında hayatını kaybetti. Kız bebek Bella Esmeralda ise sağlıklı bir şekilde doğdu.

Rodriguez, Cristiano Ronaldo ile birlikte dört çocuk sahibidir.

 • Cristiano Ronaldo Jr. (d. 2010)
 • Eva Maria Dos Santos Ronaldo (d. 2017)
 • Mateo Ronaldo (d. 2017)
 • Alana Martina dos Santos Aveiro (d. 2017)

Rodriguez, çocuklarının bakımına büyük önem vermektedir. Çocuklarıyla birlikte sık sık vakit geçirmektedir.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali11

Georgina Rodriguez eski hali

Georgina Rodriguez’in eski haline bakmak isteyenler için internette pek çok fotoğraf bulunmaktadır. Georgina Rodriguez’in gençlik yıllarında daha farklı bir görünüme sahip olduğu görülmektedir. Bazı kaynaklar, Georgina Rodriguez’in estetik operasyonlar geçirdiğini iddia etmektedir. Ancak Georgina Rodriguez bu iddiaları reddetmiştir.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali9

Ronaldo’nun kaç karısı var?

Ronaldo’nun resmi olarak evlendiği bir eşi yoktur. Ancak uzun süredir birlikte olduğu Georgina Rodriguez ile evlilik planları yaptığı söylenmektedir.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali8

Ronaldo kaç yaşında?

Ronaldo, 5 Şubat 1985 doğumlu olduğu için şu anda 38 yaşındadır.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali7

Rodriguez Ronaldo nereli?

Rodriguez İspanyol, Ronaldo ise Portekizlidir.

Georgina Rodriguez Ronaldo neden ayrıldı?

Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun ayrıldığına dair herhangi bir resmi açıklama veya kanıt bulunmamaktadır. Ancak bazı dedikodulara göre, ikilinin arasında çocuklarla ilgili anlaşmazlıklar olduğu ve Ronaldo’nun eski sevgilisi Irina Shayk ile yeniden yakınlaştığı iddia edilmektedir. Bu iddiaların doğruluğu ise henüz netleşmemiştir.

Georgina Rodriguez kimdir kaç yaşında? Georgina Rodriguez kaç yaşında evlendi? Georgina Rodriguez eski hali3

Georgina Rodriguez kaç yıldır evli?

Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun evlendiği yönünde çeşitli haberler çıkmıştır. Ancak bu haberlerin hiçbiri doğrulanmamıştır. Georgina Rodriguez, 2018 yılında bir röportajda Ronaldo ile evlenmek istediğini söylemiş, ancak Ronaldo’nun kendisine henüz bir teklif yapmadığını belirtmiştir. 2020 yılında ise Georgina Rodriguez’in parmağında bir yüzük görülmesi üzerine evlilik dedikoduları yeniden alevlenmiştir. Ancak Georgina Rodriguez, yüzüğün bir hediye olduğunu ve evlilikle ilgisi olmadığını açıklamıştır. Dolayısıyla, Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun resmi olarak evli olmadıkları söylenebilir.

Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun hayatı

Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun hayatı, hem aşk hem de iş dolu geçmektedir. İkili, dünyanın pek çok yerinde tatil yapmakta, lüks arabalar, yatlar ve uçaklar kullanmaktadır. Ayrıca çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de destek vermektedirler. Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun hayatı hakkında daha fazla bilgi için Netflix’te yayınlanan “I Am Georgina” belgeselini izleyebilirsiniz.

Rodriguez, 2016 yılında Cristiano Ronaldo ile tanışmıştır. Çift, Dolce&Gabbana firmasının düzenlediği bir etkinlikte tanıştı. Ronaldo, o zamanlar Real Madrid'de forma giyiyordu.

Rodriguez ve Ronaldo, kısa sürede birbirlerine aşık oldular. Çift, 2017 yılından beri birliktedir.

Rodriguez, Ronaldo'nun en büyük oğlu olan Cristiano Jr.'ın da annesidir. Ronaldo, Cristiano Jr.'ın doğumunu 2010 yılında açıklamıştır. Rodriguez, Ronaldo'nun ikizlerinden Eva ve Mateo'nun da annesidir. İkizler, 2017 yılında dünyaya gelmiştir. Rodriguez, Ronaldo'nun en küçük çocuğu olan Alana Martina'nın da annesidir. Alana Martina, 2017 yılında dünyaya gelmiştir.

Georgina Rodriguez’in sosyal medya hesapları

Georgina Rodriguez, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram, Twitter, Facebook ve TikTok gibi platformlarda milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Georgina Rodriguez, sosyal medya hesaplarında hem Ronaldo hem de çocuklarıyla ilgili paylaşımlar yapmakta, hem de kendi iş ve moda hayatından kesitler sunmaktadır. Georgina Rodriguez’in sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Aldatmak Dizisinin Behram'ı Aras Aydın'ın Eşi Melis Birkan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli? Aldatmak Dizisinin Behram'ı Aras Aydın'ın Eşi Melis Birkan Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Georgina Rodriguez hakkında bilinmeyenler

Georgina Rodriguez hakkında bilinmeyen bazı ilginç detaylar şunlardır:

 • Georgina Rodriguez, Ronaldo ile tanışmadan önce bir dansçı olarak çalışmıştır.
 • Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun Real Madrid’den Juventus’a transfer olmasına büyük katkı sağlamıştır. Ronaldo’nun Juventus’a transfer olmasının ardından Georgina Rodriguez, “Hayatımızın en iyi kararıydı” demiştir.
 • Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun annesi Dolores Aveiro ile çok iyi anlaşmaktadır. Dolores Aveiro, Georgina Rodriguez’i “kızım” olarak gördüğünü söylemiştir.
 • Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun eski sevgilisi Irina Shayk ile hiç karşılaşmamıştır. Irina Shayk, Ronaldo ile ayrıldıktan sonra onunla hiç konuşmadığını ve onu takip etmediğini belirtmiştir.
 • Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun çocuklarına çok düşkündür. Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun çocuklarına “canım” diye hitap etmektedir.

Georgina Rodriguez’in hayalleri ve hedefleri

Georgina Rodriguez, hayatında başarılı bir model, influencer ve anne olmanın yanı sıra başka hayalleri ve hedefleri de olduğunu söylemiştir. Georgina Rodriguez, bir gün bir oyuncu olmak istediğini, sinema veya televizyon projelerinde yer almak istediğini belirtmiştir. Ayrıca Georgina Rodriguez, kendi moda markasını kurmayı ve kendi tasarımlarını yapmayı da planlamaktadır. Georgina Rodriguez, hayalleri ve hedefleri hakkında şöyle demiştir: “Hayatım boyunca hep çalıştım ve kendimi geliştirdim. Ronaldo ile tanıştıktan sonra da bu değişmedi. Onunla birlikte çok mutluyum, ama kendi hayatımı da yaşamak istiyorum. Kendi işimi yapmak, kendi başarılarımı elde etmek istiyorum. Ronaldo bana her zaman destek oluyor ve ben de ona. Birbirimizin hayallerine saygı duyuyoruz.”

Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun aşkı

Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun aşkı, hem romantik hem de tutkulu bir şekilde devam etmektedir. İkili, birlikte oldukları süre boyunca pek çok güzel an yaşamıştır. Georgina Rodriguez ve Ronaldo’nun aşkından bazı örnekler şunlardır:

 • Georgina Rodriguez ve Ronaldo, 2017 yılında Fransa’da düzenlenen FIFA Ödülleri’nde ilk kez resmi olarak birlikte görüntülendiler.
 • Georgina Rodriguez ve Ronaldo, 2018 yılında İtalya’da düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde birlikte sahneye çıkarak ödül takdim ettiler.
 • Georgina Rodriguez ve Ronaldo, 2019 yılında Dubai’de düzenlenen Globe Soccer Ödülleri’nde birlikte katıldılar. Georgina Rodriguez, Ronaldo’ya “Player of the Year” ödülünü verdi ve onu öperek kutladı.
 • Georgina Rodriguez ve Ronaldo, 2020 yılında Portekiz’de düzenlenen Cristiano Ronaldo Müzesi’nin açılış törenine birlikte katıldılar. Georgina Rodriguez, Ronaldo’nun heykelinin yanında poz verdi ve ona sarıldı.
 • Georgina Rodriguez ve Ronaldo, 2021 yılında İspanya’da düzenlenen GQ Men of the Year Ödülleri’nde birlikte katıldılar. Georgina Rodriguez, Ronaldo’ya “Inspiration of the Year” ödülünü verdi ve ona duygusal bir konuşma yaptı.
Kaynak: HABER MERKEZİ