Kanal D’nin sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da dün şok bir gelişme yaşandı. Yarışmaya yeni katılan Hilal ve kayınvalidesi Arzu, programda yer almadı. Sunucu Nursel Ergin, yarışmacılar hakkında önemli bir açıklama yaptı. Peki, Gelinim Mutfakta Hilal diskalifiye mi oldu? Gelinim Mutfakta Hilal elendi mi? İşte merak edilen sorunun yanıtı…

Gelinim Mutfakta Hilal ve Arzu Neden Diskalifiye Oldu?

Gelinim Mutfakta 1259. Bölümde yarışmaya yeni katılan Hilal ve kayınvalidesi Arzu, yönetimin aldığı karar ile diskalifiye edildiler. Diskalifiye edilen yarışmacılar hakkında Nursel Ergin şu açıklamayı yaptı: "Hilal gelin ve kayınvalidesi Arzu hanım düne kadar aramızdaydı. Yarın da bir eleme var. Ne yazık ki dünkü çekimlerden sonra bir tatsızlık yaşadık maalesef. Bu olaylardan ötürü gelinimiz Hilal ve Arzu kayıvalidemiz Gelin Mutfakta’dan diskalifiye edilmiştir."

Nursel Ergin, diskalifiye kararının nedenini ise şöyle açıkladı: "Gamze gelinimiz, Tuğba gelinimizle ilgili çok ciddi suçlamalarda bulundu. Bu suçlamaların doğru olup olmadığını anlamak için yönetimimiz, Tuğba gelinimizin telefonunu inceledi. Bu inceleme sonucunda, Tuğba gelinimizin yarışma kurallarına aykırı bir şekilde, dışarıdan bilgi aldığı ve yemek tarifleri paylaştığı ortaya çıktı. Bu durum, yarışmanın adaletini bozduğu için, Tuğba gelinimiz ve kayınvalidesi Hilal hanım diskalifiye edildiler."

Pelin Batu, HEDEP'ten aday mı olacak? Pelin Batu, HEDEP'ten aday mı olacak?

Gelinim Mutfakta Hilal ve Arzu Yerine Kim Geldi?

Gelinim Mutfakta Hilal ve Arzu’nun yerine dahil olan yeni yarışmacı ise Gizem Kasacı ve kayınvalidesi Filiz Kasacı oldu. Gizem ve Filiz, yarışmaya hızlı bir giriş yaptılar ve diğer yarışmacılarla tanıştılar. Gizem, yarışmaya katılmak için çok heyecanlı olduğunu söyledi. Filiz ise, kayınvalidesi olarak Gizem’e destek olacağını belirtti. Gizem ve Filiz, yarışmada başarılı olabilecekler mi? Gelinim Mutfakta’da neler yaşanacak? Hepsi ve daha fazlası için Gelinim Mutfakta’yı takip etmeye devam edin.

Kaynak: HABER MERKEZİ