Süper Lig'de Fenerbahçe kaçıyor Galatasaray kovalıyor! İşte haftanın sonuçları puan durumu ve gelecek maçlar Süper Lig'de Fenerbahçe kaçıyor Galatasaray kovalıyor! İşte haftanın sonuçları puan durumu ve gelecek maçlar

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanın ilk yarım saatlik bölümü, basına açık tutuldu. Teknik direktör Okan Buruk yönetimindeki idman öncesinde Fransız sağ bek Leo Dubois'nın doğum günü dolayısıyla pasta kesildi. Teknik ekip ve futbolcular, 29 yaşına giren arkadaşlarını alkışlayarak tebrik etti.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenmanda futbolcular, pas istasyonu çalışması yaptı. Ardından üç gruba ayrılan oyuncular, top kapma ve pas çalışması gerçekleştirdi. Antrenmanın basına kapalı bölümünde taktik çalışma yapıldığı belirtildi.

Uzun süredir takımdan ayrı bireysel çalışmalarını sürdüren yeni transferlerden Wilfried Zaha, takımla çalışmalara katıldı. Milli takımdan bu sabah dönen Cedric Bakambu ile milli takım kampından sonra İngiltere'ye özel eşyalarını toplamaya giden yeni transfer Davinson Sanchez, çalışmada yer almadı.

Antrenmanı Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur da izledi. Galatasaray, yarın yapacağı idmanla Samsunspor mücadelesinin hazırlıklarını tamamlayacak.

Kaynak: AA