Galatasaray, temmuz ayında yapacağı yurt dışı kamplarıyla yeni sezona hazırlanacak. Sarı kırmızılılarda, kadro planlaması da bu dönemde netleşecek. Galatasaray'da geçtiğimiz sezon birçok futbolcu, başka kulüplerde kiralık olarak forma giydi. Halil Dervişoğlu, Yusuf Demir, Taylan Antalyalı, Kazımcan Karataş gibi oyuncular yeni sezon hazırlıklarına katılacak.

Galatasaray'da özellikle Taylan Antalyalı'nın takımda tutulmak istendiği öğrenildi. Geçtiğimiz sezonu Samsunspor'da geçiren 29 yaşındaki futbolcu, 26 maçta forma giydi. Taylan, bu süreçte iki kez fileleri havalandırırken bir de gol pası verdi. Tecrübeli futbolcunun yabancı kontenjanı nedeniyle önümüzdeki sezon rotasyonda yer alması bekleniyor.

Milli güreşçi Rıza Kayaalp'ten "vicdanım rahat" açıklaması Milli güreşçi Rıza Kayaalp'ten "vicdanım rahat" açıklaması

Halil Dervişoğlu, Yusuf Demir ve Kazımcan Karataş'ın takımdaki geleceği ise belirsiz. Üç futbolcu ile ilgili son karar, 9-18 Temmuz arasında Avusturya'da yapılacak kampta verilecek. Galatasaray'ın 22-27 Temmuz arasında yapacağı ikinci kampta ise yeni sezon planlamasının tamamlanması planlanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ