FM 2024 Çıkış Tarihi

Football Manager 2024, futbol menajerliği oyunlarının vazgeçilmezi olan FM serisinin son halkası olarak merakla bekleniyor. Oyunun çıkış tarihi, her yıl olduğu gibi bu yıl da futbolseverler tarafından büyük bir sabırsızlıkla bekleniyordu. Ve sonunda beklenen açıklandı! FM 2024,6 Kasım tarihinde resmi olarak piyasaya sürülecek.  Oyuna ön siparişle sahip olan oyuncular ise iki hafta erken, yani 23 Ekim tarihinde takımlarının başına geçebilecekler.

Netflix Games kapsamında oyunun mobil sürümü olan Football Manager 2024'e ücretsiz bir biçimde erişebileceksiniz. Hem Android hem de iOS kullanıcıları FM24 Mobile'a mobil cihazları üzerinden, Netflix'teki oyunlar kısmından erişebilecek ve oyunu cihazlarına indirebilecekler.

Oyuna sahip olmak isteyen oyuncular 899 TL'yi gözden çıkartmak zorunda kalacaklar. Oyun ayrıca 6 Kasım tarihine kadar geçerli olmak üzere yüzde 10'luk minik bir indirimle 809,10 TL'ye satılıyor. Bu fiyattan ön sipariş verirseniz oyuna iki hafta daha erken kavuşabileceğinizi bir kez daha hatırlatalım.

Yenilikler ve Geliştirmeler

Her yeni Football Manager oyunu, futbol menajerliği deneyimini daha da geliştirmek için yeni özellikler ve yeniliklerle dolu olur. FM 2024 de bu geleneği sürdürüyor. Oyuncular, daha gerçekçi ve derin bir futbol yönetimi deneyimi yaşayacaklar. Transfer piyasasındaki geliştirmeler, takım taktikleri ve oyuncu gelişimine yönelik yeni özellikler, oyuncuları heyecanlandıran detaylar arasında.

Football Manager 2024, futbolseverler için heyecan dolu anların başlamasına sayılı günler kala büyük bir beklenti yaratıyor. Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı, futbol menajerliği oyunlarına olan ilgiyi artırıyor. Siz de futbol takımınızı yönetme tutkunlarındansanız, FM 2024'ü kaçırmamalısınız. Ön sipariş fırsatını değerlendirmek ve yeni sezona hızlı bir başlangıç yapmak için hazırlıklı olun!

 

Kaynak: ÖZEL HABER