Sektör Hizmet
Yayınlama Tarihi 16 Ağustos 2019
Telefon 05346276077
Resmi Web Sitesi http://www.endustriyelekipmansec.com/
Krom-Tek Endüstriyel ekipmanları, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği ile Endüstriyel Ekipman Sektörüne hizmet vermektedir. Korm-Tek Ankara İtfaiye bölgesinde kendi sektöründe isim yapmış. 20 yıllık firmadır. Endüstriyel Ekipman Satanlar arasında 1. numaralı tercihler arasına girmiştir. Endüstriyel Ekipman Alanlar da ise 30 yakın ilancı (elemanı) mevcuttur.
Endüstriyel Ekipman Satanlar ve Endüstriyel Ekipman Alanlar kategorisinde sattığımız ürünler; Kafeterya Endüstriyel Malzemeler, 2. el Cafe malzemeleri , 2. el Lokanta malzemeleri , ikinci el Restaurant malzemeleri , 2. el Otel malzemeleri , 2. el Bar ekipman malzemeleri , 2. el Catering malzemeleri 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında kampanyalı fiyatlar, bol ve geniş ürün yelpazesi ve paslamaz ürünlerimiz 304 kaliteden oluşmaktadır. İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerini; komple veya tek parça ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. Onarım, Bakım ve temizliğini yapıldıktan sonra satışa çıkarıyoruz. Ürünlerimizin tamamı KROM-TEK (endustriyelekipmansec.com) garantisi ve güvencesiyle satılmaktadır.
Endüstriyel Ekipman Satanlar, Endüstriyel Ekipman Alanlar olarak müşterigi isteğine bağlı olarak satmaya karar verdiği ikinci el endüstriyel ekipman veya 2. el endüstriyel malzemesini ne kadar edeceği hakkında bilgi almak istiyorsanız bize mobil hattımızdaki whatsapp(0534 627 60 77) uygulamasını kullanarak resimlerini yollayabilir ve sonuca daha hızlı ulaşabilirsiniz. Firmamız size bir telefon kadar uzaktır. Ankaranın her yerine hizmet veren ücretsiz gezici servisimiz için bizi arayın ve adresinizi söyleyin. Ekibimiz eşyalarınızı incelemeye alıp size en uygun fiyatı sunacaktır.
“İkinci El Endüstriyel Ekipmanları Alınır & Satılır.”
2. El Bar Malzemesi, 2. El Cafe Malzemesi, 2. El Derin Dondurucu 2. El Dikiş Makinesi, 2. El Dondurma Makinesi, 2. El Isıtıcılar, 2. El Izgara Ocağı, 2. El Jeneratör, 2. El Kahvehane Malzemesi, 2. El Kasap Dolabı,Reyonu, 2. El Kıyma Makinesi, 2. El Kuruyemiş Dolabı, 2. El Lokanta Cafe Eşyası, 2. El Endüstriyel Ekipmanlar, 2. El Restaurant Malzemeleri
Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Endüstriyel Ekipmanlar Mutfak Malzemeleri değerinden alınır ve satılır. 2. el endüstriyel mutfak ekipmanları, mutfak ekipman imalatı, endüstriyel mutfak projelendirme imalat ve montajı konusunda Ankara’da İftaiye de müşterilerine hizmet vermektedir.
İkinci el derin dondurucular
2. El tezgah tip Buzdolabı
2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri
2. El Mutfak Malzemeleri Alım Satımı
Paslanmaz Tezgahlar
Pazlanmaz benmari
İkinci El konveksiyonel fırın
2. El Pişirme Ekipmanları Alım Satım
2. El Hazırlık Ekipmanları Alım Satım
2. El Servis Ekipmanları Alım Satım
İkinci El Soğutma Ekipmanları Alım Satımı
2. El bombe camlı vitrin kasap dolabı
Tezgah tipi buzdolabı
Muhtelif Kömürlü Izgara
2. El Pastane Ekipmanları
İkinci El Bar Ekipmanları
İkinci El Endüstriyel Ekipmanlar Mutfak Malzemeleri
Krom-Tek EndüstriyelEkipmansec.com ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri,ikinci el endüstriyel bulaşık makinası,Konya bardak yıkama makinası,ikinci el pizza fırını,ikinci el pasta börek fırını,ikinci el kuzine,çalışma tezgahı,ikinci el krom tezgahı,ikinci el lokanta malzemeleri,2. el sanayi tipi davlumbaz fiyatları,ikinci el bardak yıkama bulaşık makinası,ikinci el pizza pasta börek fırını,ikinci el kuzine,çalışma tezgahı,ikinci el krom çalışma tezgahı,ikinci el planet mikser,hamur yoğurma makinası,ikinci el Döküm Izgara,Elektrikli Izgara,gazlı Izgara, ikinci el Lavataşlı Izgara,Elektrikli Ocak,ikinci el Sosbenmari,Kuzine,Nötr Tezgahı, almak ve satmaktayız. Bizi aramadan ikinci el endüstriyel ekipmanlarınızı satmayın. Ankara’nın her yerinden eşyalarınızı gelip nakit ödeme ile alıyoruz.