Levent'te görüntülenen 48 yaşındaki oyuncu Fırat Tanış, 9 Şubat Cuma günü sahnelenecek 'Gelin Tanış Olalım' oyununun geliriyle deprem bölgesindeki çocuklara yardım etmek amacıyla UNICEF'e bağışlanacak.

"500. Oyun İçin Heyecanlıyım"

Tanış, 500'üncü oyunu için büyük bir heyecan taşıdığını belirtti. "Kolay kolay kimseye kısmet olacak bir şey değil. 500'üncü oyun için özel bir gösteri planladık. Mart ayında deprem bölgesinde olma durumum var, onlara özel bir gösteri düzenlemeyi planlıyorum" dedi.

Tiyatro Tutkusu Hakkında Konuştu

Son dönemde tiyatroya olan ilgiyi değerlendiren Tanış, tiyatro tutkusuyla ilgili şunları söyledi: "Gerçekten şahane bir şey bu. Bence bütün oyuncu arkadaşlarımın deneyimlemesi gerekiyor. En az 50 oyun oynamalılar. Tiyatroya bulaşmış birinin tiyatrodan kopması çok zor."

Euphoria'nın Yıldızı Hunter Schafer Filistin Protestosunda Gözaltına Alındı Euphoria'nın Yıldızı Hunter Schafer Filistin Protestosunda Gözaltına Alındı

"20 Yıldır Tatilimi Ayvalık'ta Yapıyorum"

Muhabirlerin yoğun tempoda tatil yapma fırsatını sorduğu Tanış, "Ayvalık'da çok sevdiğim bir kamp alanı var. Yaklaşık 20 yıldır tatilimi orada yapmayı tercih ediyorum, ucuzundan... Şaka bir yana artık oranın sahipleriyle aile gibi olduk. Onun etkisi de büyük. Bir yerin çok pahalı olması kaliteli olduğu anlamına gelmez. Çok tufaya düşmem o konuda. Herkesin zevkleri ayrı tabii ki" şeklinde yanıtladı.

Kaynak: haber merkezi