3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedir? Dünya Engelliler Günü ne zaman kabul edildi? Engelliler Günü mesajları 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedir? Dünya Engelliler Günü ne zaman kabul edildi? Engelliler Günü mesajları

Fenomen Esin Çepni, eşi olan ünlü YouTuber Bilal Hancı'nın kendisini aldattığı anları gösteren bir ifşa videosu yayınladı. Sabaha kadar uyuyamadığını ve büyük acılar çektiğini belirten Çepni, "Herkesin içinde yaşanan bir ihanetin acısını sessizce çekmek benim tarzım değil" dedi.

fenomen-bilal-hanci-esini-aldatti-karisi-16482064_2326_m

YouTube platformunda milyonlarca takipçisi bulunan Kafalar Grubu üyelerinden Bilal Hancı, bir gece kulübünde eşini aldatmış. Bu ihanetin ortaya çıkmasıyla yıkılan Esin Çepni, Hancı'nın bir başka kadınla öpüşme anlarını içeren videoları paylaşarak gözyaşlarına boğuldu.

fenomen-bilal-hanci-esini-aldatti-karisi-16482064_4584_m

"Duygusal Bir Yıkımın İzleri"

2021 yılında Bilal Hancı ile evlenen Esin Çepni, eşinin ihanetiyle sarsıldı ve Instagram hesabından yaptığı açıklamada duygusal bir yıkımı dile getirdi: "Her zaman güçlü kalmaya çalıştım, dışarıdan sert olsam da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışarıdan ağlayanlar asıl güçlülermiş. Bu gece, içimdeki fırtınayı gördüm. Sebebi de gözlerimle gördüm. Beni yargılayabilirsiniz, fakat ulu orta yapılan bir ihanetin acısını sessizce çekmek benim tarzım değil. Dürüst olun, ne yapmalıyım?"

fenomen-bilal-hanci-esini-aldatti-karisi-16482064_5497_m

Eşi Tarafından İhanet Görüntüleri İfşa Edildi

Eşinin başka bir kadınla öpüşme anlarını ortaya çıkardıktan sonra gözyaşlarına boğulan Çepni, "Hem fiziksel hem de ruhsal olarak kendimi iyi hissetmiyorum. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var" dedi. Bilal Hancı ise eşinin paylaştığı videolar hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Kaynak: Haber Merkezi