1982 İzmir doğumlu olan Göksun Çam,  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı-Tiyatro/Royal Academy Of Dramatic Art-Shakespeare Dili ve Oyunculuğu Yükseklisans mezunudur.2008 yılında yönetmenliğini Yavuz Özkan'ın üstlendiği İlkbahar sonbahar filmiyle sinemaya adım atmış olan oyuncu, Hesaplaşma ve Kampüsistan gibi dizilerde rol almıştır. Çam, aynı zamanda Çarşı,Boyner, Fenerbahçe, Hotiç ve Yudum gibi reklamların marka yüzü olarak da kamera karşısına geçmiştir.

Kavurucu sıcakta 'balya' mesaisi! Kavurucu sıcakta 'balya' mesaisi!

KAMPÜSİSTAN'DA TANINDI

Habertürk'ün haberine göre İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nün ardından İngiltere'de Royal Academy Of Dramatic Art'ta Shakespeare Dili ve Oyunculuğu Yükseklisans yapmış başarılı bir oyuncu. Televizyon dünyasına ise 2003'te henüz 19 yaşındayken Kampüsistan dizisiyle giriş yaptı. Dizinin "esas kızı" idi.

Dizinin sona ermesinden sonra göz önünden kayboldu. 2006 yılındaki Fenerbahçe-Malatyaspor maçına kadar. O karşılaşmada ağlayarak "Haluk Ulusoy istifa" diye bağırırken kameralara takıldı. Sonra da Fenerbahçe'nin 2006'da şampiyonluğu yitirdiği Denizlispor deplasmanında tribünde dua ederken görüldü.

238847

FERİDUN DÜZAĞAÇ'IN KLİBİNDE AĞLADI!

2009'da Hesaplaşma adlı dizide oynadıktan sonra, "hasta Beşiktaşlı" Feridun Düzağaç'ın "Mütemadiyen Ağlıyorum" şarkısının klibinde "ağlarken" dikkat çekti.

O klipten beri basında sadece Fenerbahçe ile ilgili konularda görülüyor.

Kah sadece kadınların ve çocukların girebildiği Şükrü Saracoğlu'ndaki Manisa maçında "amigoluk" yaparken... Kah Beşiktaş derbisi öncesinde Samandıra'da meşale yakıp futbolculara destek verirken... Kah Silivri'de "Aziz Yıldırım" diye bağırırken...

Göksun Çam 1

FENERLİ OLMAYAN BİRİYLE EVLENMEM

Kısacası dedesinden gelen Fenerbahçe sevgisi onun yaşam tarzı... Zaten yıllar önce verdiği röportajdaki sözleri her şeyi anlatıyor: "Fenerbahçeli olmayan biriyle evlenmem" demişti...

Kaynak: haber merkezi