Sinan Akçıl'dan konserde etek giyen Bartu Küçükçağlayan'a tepki çeken yorum Sinan Akçıl'dan konserde etek giyen Bartu Küçükçağlayan'a tepki çeken yorum

Sahne sanatları dünyasının sevilen isimlerinden Ezgi Mola, bu sefer bebeğine "anne" demeyi öğretmeye çalıştığı videosuyla dikkat çekiyor. Mayıs 2023'te dünyaevine giren ve geçen kasım ayında anne olan Mola, esprili paylaşımlarıyla biliniyor.

Sosyal Medyada Görüntülenen Videoda Ne Var?

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan ve esprili paylaşımlarıyla takipçilerini güldüren Ezgi Mola, bebeğiyle yaptığı samimi bir konuşmanın videosunu paylaştı. Videoda, Mola'nın bebeğiyle olan tatlı diyalogları izleyenleri büyüledi.

Ezgi Mola, oğluna "anne" dedirtmeye çalıştığı anları "2 aya kadar konuşur yavrum" notuyla paylaştı. Esprili ve sempatik tavırlarıyla tanınan Mola, anne olmanın getirdiği mutluluğu paylaşmaktan çekinmiyor.

Geçen Hafta Görüntülenen Mola ve Eşi Hakkında Detaylar

Geçtiğimiz hafta eşi Mustafa Aksakallı ile birlikte görüntülenen Ezgi Mola, basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirmişti. Anne olmanın harika bir duygu olduğunu ifade eden Mola, her şeyin çok güzel gittiğini belirtmişti.

Sosyal Medyada Trend Olan Paylaşımın Ardındaki Hikaye

Ezgi Mola'nın bebeğine anne demeyi öğretmeye çalıştığı paylaşım, sosyal medyada hızla trend oldu. Takipçileri, ünlü oyuncunun annelik serüvenini ilgiyle takip ederken, esprili ve samimi tavırlarıyla dikkat çeken Mola, annelik deneyimini eğlenceli bir şekilde paylaşmaya devam ediyor.

Kaynak: haber merkezi