Bu sorunun cevabını merak edenler için, Exxen’in güncel fiyat listesini ve spor paketlerini sizler için araştırdık. Exxen, Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital yayın platformu olarak, hem eğlence hem de spor içerikleri sunuyor. Exxen’de Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Konferans Ligi ve Süper Kupa maçlarını izleyebileceğiniz spor paketi de bulunuyor. Peki, Exxen fiyatı kaç lira? Exxen spor zamlı ücreti ne kadar? İşte detaylar…

İlk müze denizaltısı halkla buluşmaya hazırlanıyor İlk müze denizaltısı halkla buluşmaya hazırlanıyor

Exxen fiyat listesi

Exxen’de iki farklı üyelik seçeneği bulunuyor. Reklamlı olarak içerikleri izlemek için üyelik ücreti aylık 84.50 TL, reklamsız olarak içeriklere erişebileceğiniz üyelik seçeneği ise 116.90 TL. Yıllık olarak reklamlı içerik ise 845 TL, reklamsız üyelik ise 1169 TL. Exxen’de 7 günlük ücretsiz deneme seçeneği de bulunuyor. Exxen’e üye olmak için Exxen adresine girmeniz ve bilgilerinizi doldurmanız gerekiyor. Ayrıca Google Play ve App Store mağazalarından Exxen’i indirip aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

f-tiefbwkaany3x

Exxen spor paketi

Exxen’de UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası maçlarını kapsayacak olan spor paketi, ek pakete ilave olarak 24.90 TL ile izlenebilecek. Exxen + spor aylık ücreti, 1 yıl taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 119.90 TL, reklamsız olarak ise 139 TL olacak. Exxen spor paketi satın alanlar, Avrupa kupalarının yanı sıra Hollanda Ligi ve Suudi Arabistan Pro Ligi’ni de takip edebilecek.

Exxen spor paketi nasıl alınır?

Exxen spor paketi almak için, öncelikle Exxen’e üye olmanız gerekiyor. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra, ana sayfada bulunan “EXXENSPOR” başlığına tıklayarak, spor paketlerini inceleyebilirsiniz. Reklamlı veya reklamsız olmak üzere iki seçenek arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca sezonluk veya aylık olarak paketleri satın alabilirsiniz. Exxen spor paketine SMS ile de üye olabilirsiniz. Reklamlı üyelikler için EXXENSPOR, reklamsız üyelik için EXXENSPOR REKLAMSIZ yazıp 9300’a SMS göndererek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Exxen spor paketi kaç para?

Exxen spor paketi fiyatları, reklamlı veya reklamsız, sezonluk veya aylık olmak üzere değişiklik gösteriyor. Exxen spor paketinin güncel fiyat listesi şöyle:

  • Reklamlı aylık paket – 144.90 TL
  • Reklamlı sezonluk paket – Aylık 119.90 (Toplamda 1.428 TL)
  • Reklamsız aylık paket – 169.90 TL
  • Reklamsız sezonluk paket – Aylık 139 TL (Toplamda 1.668 TL)

Exxen sadece spor paketi var mı?

Exxen’de sadece spor paketi satın almak mümkün değil. Exxen spor paketi, Exxen’in normal üyelik ücretine ek olarak alınabilecek bir paket olarak sunuluyor. Yani Exxen spor paketi almak için, önce Exxen’in eğlence paketlerinden birini seçmeniz gerekiyor. Exxen’in normal üyelik ücretleri ise şöyle:

  • Reklamlı aylık paket – 84.50 TL
  • Reklamlı yıllık paket – 70.40 × 12 ay taksitle: 845 TL
  • Reklamsız aylık paket – 116.90 TL
  • Reklamsız yıllık paket – 97.40 × 12 ay taksitle 1169 TL

Exxen Şampiyonlar Ligi paketi kaç TL?

Exxen Şampiyonlar Ligi paketi, Exxen spor paketinin bir parçası olarak sunuluyor. Yani Exxen spor paketi alarak, Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyebilirsiniz. Exxen spor paketinin fiyatları ise yukarıda belirttiğimiz gibi değişiyor. Exxen spor paketi almak için, önce Exxen’in normal üyelik ücretlerini ödemeniz gerekiyor.

Exxen de spor paketi nasıl alınır?

Exxen de spor paketi almak için, öncelikle Exxen’e üye olmanız ve normal üyelik ücretlerini ödemeniz gerekiyor. Daha sonra, Exxen’in web sitesi veya mobil uygulamasından, “EXXENSPOR” başlığına tıklayarak, spor paketlerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Exxen spor paketini SMS ile de alabilirsiniz. Reklamlı üyelikler için EXXENSPOR, reklamsız üyelik için EXXENSPOR REKLAMSIZ yazıp 9300’a SMS göndererek üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Spot Text: Exxen fiyatı kaç lira? Exxen spor zamlı ücreti ne kadar? Bu soruların cevabını merak edenler içi

Kaynak: HABER MERKEZİ