Real Madrid penaltılarda turladı Real Madrid penaltılarda turladı

Geçtiğimiz sezon kiralık olarak Göztepe'de oynayan bu sezon Beşiktaş'a geri dönen 21 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Emirhan Delibaş, dün ani bir kararla siyah-beyazlı kulüpten ayrıldı. Sosyal medyada çıkan iddialardan sonra refleks gösteren siyah-beyazlı yönetim, kısa süre içinde oyuncuyu takımdan gönderdi. Sosyal medyadaki Beşiktaş taraftarları, arkadaş bulma uygulaması Tinder üzerinde üyelik oluşturduğunu iddia edilmiş ve fotoğrafları paylaşılmıştı. Bu fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından genç oyuncuya yoğun tepki gelmişti.

EMİRHAN İDDİALARI REDDETTİ

Emirhan Delibaş daha sonra bu iddialar üzerine, "Sahte hesaplar tarafından yapılan iftiraları reddediyor ve takımıma olan bağlılığımın sorgulanamayacağını belirtmek istiyorum. Beşiktaş benim için bir sorumluluk, sizin sevgi ve desteğiniz her zaman en büyük motivasyonum olmuştur." açıklamasını yapmıştı. Siyah-beyazlı formayla bu sezon Trendyol Süper Lig ve UEFA Avrupa Konferans Ligi'nde birer karşılaşmada görev alan Emirhan, 14 dakika sahada kaldı.
Beşiktaş Kulübü, 21 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Emirhan Delibaş ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığını şöyle duyurmuştu:"Profesyonel futbolcu Emirhan Delibaş’la karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Emirhan Delibaş’a bundan sonraki kariyerinde başarılar diler, kamuoyunun bilgisine sunarız."

Kaynak: www.mynet.com