Esin Çepni, Kafalar Youtube kanalı üyelerinden Bilal Hancı ile 2021 yılında evlenen bir ünlüdür. Ancak son zamanlarda sosyal medya hesabından paylaştığı aldatma videoları gündeme damga vurmuştur. Peki, Esin Çepni kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Esin Çepni'nin detayları:

Esin Çepni

Gülhan Akyol Kimdir? Gülhan Akyol Nereli ve Kaç Yaşında? Gülhan Akyol Kimdir? Gülhan Akyol Nereli ve Kaç Yaşında?

Esin Çepni Kimdir?

Esin Çepni, 24 Temmuz 1993 tarihinde İstanbul, Eminönü'de doğmuştur. Ünlü bir isim olmadan önce lisanslı bir makyaj uzmanı olarak çalışmıştır ve çeşitli iş deneyimleri edinmiştir.

Çepni, 8 Şubat 2016'da TV8 ekranlarında yayınlanan "İşte Benim Stilim" adlı yarışma programında yarışmacı olarak yer almıştır. Bu program, onun tanınmasına katkı sağlamıştır.

26 Temmuz 2021 tarihinde Bilal Hancı ile evlenmiştir ve bu evlilikleri kısa süre içinde büyük ilgi görmüştür. Esin Çepni, sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanmaktadır ve takipçileri ile paylaşımlarda bulunmaktadır.

Ancak son dönemde, sosyal medya hesabından yayınladığı Bilal Hancı'nın başka bir kadınla eğlence mekanında görüntülerine dair paylaşımlar gündeme damga vurmuş ve çiftin ilişkisinde sorunlar yaşandığı anlaşılmıştır. Esin Çepni'nin bu paylaşımları, kamuoyunda büyük yankı uyandırmıştır ve ilişkilerindeki krizi ortaya koymuştur.

Esin Çepni'nin yaşadığı bu zorlu dönem hakkında daha fazla detay ve gelişme öğrenmek için gündemi takip etmekte fayda vardır.

Kaynak: HABER MERKEZİ