Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrolde: Netflix'in yeni filmi 'Romantik Hırsız'dan ilk fragman Birkan Sokullu ve Esra Bilgiç başrolde: Netflix'in yeni filmi 'Romantik Hırsız'dan ilk fragman

Anadolu rock müziğinin unutulmaz ismi Erkin Koray'ın Kanada'nın Toronto şehrindeki mezarı tamamlandı. Bu anlamlı anı, sanatçının kızı Damla Koray tarafından yapılan duygusal bir paylaşım ile gündeme geldi.

erkin koray mezarı

Erkin Koray'ın Vefatı

Uzun yıllardır Kanada’nın Toronto şehrinde yaşayan Erkin Koray, 7 Ağustos'ta 82 yaşında hayatını kaybetti. Sanat dünyasının kaybettiği bu değerli isim, akciğer sorunları ve yaşlılık kaynaklı sağlık problemleri nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

Yeni Mezarın Detayları

Erkin Koray'ın kızı Damla Koray, babasının yeni mezarının fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaştı. Mezar taşına kazılan "Anadolu Rock'ın Mucidi" ve 'Baba' ifadeleri, görenleri duygulandırdı. Damla Koray, paylaşımında mezarın sade, şık, ve karizmatik bir tasarıma sahip olduğunu vurgulayarak, "Bu mezarın babama çok yakıştığı kanısındayım. Hâlâ tüm bunların benim babamla ilgili olduğuna inanamıyorum o ayrı… Tuhaf, saçma, neyse..." dedi.

Damla Koray'ın Duygusal Anlatımı

Damla Koray, mezarı ziyaret ettiği anılarına dair duygusal bir anlatıda bulundu. Mezarın yeri ve görüntüsünün kendisine huzur verdiğini ifade eden Damla Koray, babasının hâlâ yanında gibi hissettiğini ve onun yokluğuna alışamadığını belirtti.

Kaynak: haber merkezi