Oğlunun telefonundan mesaj atıp kapıyı açtırdığı boşanma aşamasındaki eşini öldürdü Oğlunun telefonundan mesaj atıp kapıyı açtırdığı boşanma aşamasındaki eşini öldürdü

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Seçil Erzan'ın fon dolandırıcılığı' soruşturması hakkında ilk kez konuştu. Erdoğan, futbol camiasından isimlerin de bulunduğu bu sürece ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Erdoğan'dan 'Seçil Erzan' Soruşturmasında İlk Açıklama

Erdoğan, konuşmasında Türkiye'nin bir hukuk devleti olduğunu vurgulayarak, hukuksuzluk yapanların cezalandırılacağını belirtti. Vatandaşları, kolay kazanç vaatleriyle dolandırıcılık yapanların tuzaklarına karşı uyardı. Devletin bu tür faaliyetleri izlediğini ve engellediğini dile getirdi. Ancak illegal fon vaatlerine ve yasal olmayan kazançlara karşı dikkatli olunması gerektiğini vurguladı.

Soruşturmalar Devam Ediyor

Başkan Erdoğan, sözlerine devam ederek, konuyla ilgili kararların yargı tarafından adil bir şekilde verileceğine inandığını ifade etti. Şüphelilerle ilgili soruşturmaların devam ettiğini, futbolcular ve banka yöneticileriyle ilgili süreçlerin de takip edildiğini belirtti. Kısa sürede sonuç alınmasını umduğunu ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi