A Milli Futbol Takımı, Gürcistan maçının hazırlıklarına devam etti A Milli Futbol Takımı, Gürcistan maçının hazırlıklarına devam etti

İngiltere Premier Lig ekiplerinden BournemouthEnes Ünal'ın satın alma opsiyonunu kullandı ve dört yıllık sözleşme imzaladı. 2023-24 sezonunun devre arasında Getafe'den Bournemouth'a kiralanan Enes, İngiliz ekibinde 17 resmi maça çıkarken 2 gol ve 2 asistlik katkı sağladı. 

Kulüpten yapılan açıklamada ''Enes Ünal'ın kalıcı sözleşmeyle Bournemouth'a katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca bizimle birlikte olduğu sürede Enes'ten çok etkilendik. Onun çalışma hızı ve tutumu, uzun bir sakatlık rehabilitasyonu döneminin ardından örnek teşkil etti ve başarılı olma arzusu net bir şekilde görüldü. Buradaki oyuncu kadrosuna harika bir katkı sağladığını kanıtladı ve uzun vadeli bir sözleşmeyle aramıza katıldığını doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz. Enes'e yaz için en iyisini diliyoruz ve onu temmuz ayında tekrar ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz'' ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: HABER MERKEZİ