Türk Telekom, emeklilere özel avantajlı bir kampanya ile telefon faturalarını sabitlediğini duyurdu.

Kilit kavşakta bayram dönüşü trafiği Kilit kavşakta bayram dönüşü trafiği

Telefon Faturaları Artık Sabit!  Sınırsız İletişim 65 TL'ye!

Türk Telekom, emeklilere özel bir kampanya ile dikkat çekiyor. Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaşı alan bireyler, sadece 65 TL karşılığında aylık hizmet alabilecekler. Kampanyanın ayrıntıları ise şöyle:

Kampanya Detayları ve Avantajları

Türk Telekom, emeklilere sunduğu bu özel tarife ile ön plana çıkıyor. Emekliler, aylık 65 TL karşılığında Türk Telekom'un geniş hizmet yelpazesinden faydalanabilecekler. Şirketin resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, bu tarife ile emekliler dakika, SMS ve internet paketlerini kullanırken ek ücret endişesi taşımayacaklar. Paket limitleri aşıldığında ise hizmet otomatik olarak duracak ve aşım ücreti talep edilmeyecek.

Taahhüt ve Kayıt İşlemleri

Kampanyadan yararlanmak isteyen emeklilerin belirlenen koşullar çerçevesinde taahhüt vermeleri gerekiyor. 12 aylık taahhüt süresince sabit fiyat avantajından yararlanılacak. Taahhütlü aylık ücret 65 TL iken, taahhütsüz kullanımda aylık ücret 120 TL'ye çıkıyor. Emekliler, Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşı alanlar için TC kimlik numaralarını içeren bir SMS göndererek kampanyaya kolayca kayıt olabiliyorlar.

Yeni Müşterilere Özel Fırsat

Türk Telekom, bu özel kampanyayı sadece yeni müşteriler için sunuyor. Ziraat Bankası'ndan emekli maaşı alan ve kampanyaya katılmak isteyen emekliler, taahhüt vererek aylık sadece 65 TL'ye bu avantajlı tarifeden yararlanma imkanına sahipler. Kampanyaya dair daha fazla bilgi ve detay, Türk Telekom'un resmi web sitesinde bulunabilir.

Bu kampanya, emeklilere iletişim ihtiyaçlarını ekonomik bir şekilde karşılama fırsatı sunarken, Türk Telekom'un müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gösteriyor.

Kaynak: Haber Merkezi