Yabancı öğrencilerden Sakarya'nın AAT'sine yakın mercek Yabancı öğrencilerden Sakarya'nın AAT'sine yakın mercek

Türkiye İş Bankası, Haziran ayı başında müşteri portföyünü genişletmek amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Banka, özellikle Kurban Bayramı öncesinde, yeni müşteri kazanımını hedefleyerek cazip bir kredi fırsatı sunuyor. İş Bankası’nın yeni kampanyası kapsamında, yeni hesap açan müşterilere 25.000 TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlanıyor.

İş Bankası'nın Aktif Büyüklüğü, 2.6 Trilyon Liraya Ulaştı

İş Bankası Faizsiz Kredi Kampanyasının Detayları

İş Bankası, 1 Haziran 2024 ile 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanya ile yeni müşterilerine İşCep uygulaması üzerinden 25.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli kredi imkanı sunuyor. İşCep’in "Müşteri olmak istiyorum" özelliğini kullanan kişiler, kampanyadan yararlanabilecekler.

Elini Çabuk Tutana Faizsiz 25.000 TL

Faizsiz taksitli ön ödemeler, 2 ila 3 ay arasındaki süreler için geçerli olup, 300 TL ile 25.000 TL arasında değişen tutarlarda kullanılabilir. Bu kampanya, sadece İşCep ve Maximum Mobil kanalları üzerinden geçerli olacaktır. Kullanılabilecek ön ödeme tutarı, müşteri limitinin %25’i ile sınırlı olup, maksimum 25.000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Kampanya Şartları ve Koşulları

  • Kampanya kapsamında belirtilen faizsiz ön ödeme tutarı en fazla 2 defa kullanılabilir ve toplamda 25.000 TL'yi geçemez.
  • 2-3 ay dışındaki süreler ve 25.000 TL’yi aşan tutarlar için geçerli faiz oranı uygulanacaktır.
  • Kampanyadan yararlanmak için yeni müşteri olma şartı aranır ve mevcut müşterilere bu kampanya dahil edilmez.

İş Bankası'ndan Büyük Adım: Sermaye Artırımı Geliyor

Kampanya Tarihleri ve Katılım Yöntemleri

Bu cazip kredi fırsatından yararlanmak isteyenler için kampanya, 1 Haziran 2024 ile 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Katılım için İşCep uygulaması üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılım, İşCep ve Maximum Mobil kanalları ile sınırlıdır ve başka kanallardan başvuru kabul edilmemektedir.

İş Bankası’nın bu yeni kampanyası, özellikle bayram öncesi ihtiyaçlarını karşılamak isteyen yeni müşteriler için büyük bir fırsat sunuyor. Faizsiz kredi avantajından yararlanmak isteyenler, belirtilen tarihler arasında başvurularını yaparak bu fırsatı değerlendirebilirler.

Kaynak: Haber Merkezi