İZTO'dan üyelerine fuar destekleri

İZTO'dan üyelerine fuar destekleri
İzmir Ticaret Odası (İZTO), üyelerinin ürün ve hizmetlerinin daha rahat görücüye çıkması için fuar teşvikleriyle ilgili yeni bir düzenleme yaptı.

Sahip olduğu 80 bin üyesinin, çağın ihtiyaçlarını takip ederek aktif ve kazançlı bir ticaret yapması için çaba gösteren İzmir Ticaret Odası, yurtiçi ve yurtdışı stantla fuar katılım destekleri, yurtiçi uçakla fuar ziyaret organizasyonu destekleri ile yurtiçi ve yurtdışı şemsiye stant organizasyonu desteklerini yeniledi. Konuyla ilgili değerlendirme yapan İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener, yönetime seçildikleri günden bu yana 'değişim' ilkesi doğrultusunda çalışmalar yürüttüklerini vurgulayarak, "Üyelerimizin ürün ve hizmetlerini tanıtabildiği, yeni pazarlara girebildiği, ulusal ve uluslararası bağlantılar gerçekleştirebildiği, kendi sektörlerindeki yenilikleri takip edebildiği en önemli tanıtım mecrası olan fuarlara yönelik hizmetlerimiz de değişim ilkemizin önemli bir parçası oldu" dedi. Fuarcılık hizmetlerini, üyelere daha adil, daha profesyonel, daha fazla tabana yayılmış olarak sunabilmek, daha fazla çeşitlendirmek için 3 ayı aşkın süredir etkin çalışmalar yürüttüklerini belirten Özgener, "Yönetim kurulu olarak, meslek komitelerimizin de görüşlerini alarak fuarcılık hizmetlerimizin geliştirilmesi amacıyla toplantı serileri düzenleyerek destek kalemlerimizi güncelledik. Bu kapsamda yenilenen, yurtiçi ve yurtdışı stantla fuar katılım destekleri, yurtiçi uçakla fuar ziyaret organizasyonu destekleri ile yurtiçi ve yurtdışı şemsiye stant organizasyonu desteklerimizi üyelerimizin hizmetine sunduk" diye konuştu.

İZTO üyelerinin, fuarcılık ile ilgili hizmetlere ilişkin detaylı bilgilere Oda'nın web portalındaki 'ticaret noktası' bölümünde yer alan linklerden ulaşabilecekleri, başvurularını da yine aynı sayfalarda yer alan yönlendirmelerle gerçekleştirebilecekleri bildirildi. DHA
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2018, 11:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER