İzmir'in 'Madalya Avcısı' altın makası hedef büyüttü

Sayısız madalya ve plakete sahip olan Aydoğmuş, milli takım olarak 2018 yılında da hedefe ulaşacaklarını ifade etti.

İzmir'in 'Madalya Avcısı' altın makası hedef büyüttü

İzmirli kuaför Serkant Aydoğmuş, Bulgaristan'da düzenlenen 'Hair Fashion Show'da Milli Takım ile birinci oldu; Aydoğmuş şimdi yeni kupaları kente getirmeyi hedefliyor.

İzmirlilerin yakından tanıdığı kuaför Serkant Aydoğmuş, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da düzenlenen ve 27 ülkenin katıldığı Hair Fashion Show'da “CMC CAT Türkiye Kuaförler Milli Takımı” ile birinci oldu. Bireysel kategoride ise bayanlar topuzunda 3.'lüğü elde eden Aydoğmuş, Milli Takım adına İzmir'den tek başına katıldığını belirterek “İzmirlilerin adını duyurduğum için çok mutluyum. Hedefim daha birçok madalya ve kupayı İzmir’e kazandırmak” diye konuştu. 30 yıldan bu yana kuaförlükle uğraşan İzmirli Serkant Aydoğmuş, en son katıldığı yarışmanın dışında şimdiye kadar dünyanın çeşitli ülkelerinde katıldığı yarışmalarda 3 dünya şampiyonluğu ve bir kez de dünya 3.'lüğü elde etti. Sayısız madalya ve plakete sahip olan Aydoğmuş, milli takım olarak 2018 yılında da hedefe ulaşacaklarını ifade etti.

2018 SAÇ MODASI


Türkiye’nin yakından tanıdığı Kibariye, Burcu Güneş gibi sanatçıların da İzmir’de kuaförlüğünü yapan Serkant Aydoğmuş, 2018 saçları hakkında da bilgi verdi. Bu yıl kısa, küt, kahküle dayalı modellerin gözde olacağını belirten Aydoğmuş, “Okyanus, holografik, mat, bordo, gökkuşağı renklerini de saçlarda görmemiz mümkün. Ama ben her zaman yüz tipinize uygun saç kesim modellerini öneriyorum” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 10:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER