Hava durumu sunucuları, günlük hayatımızda sıkça karşılaştığımız ve hava tahminlerini bizlere sunan kişilerdir. Bu yazımızda sizler için dünyanın en seksi 15 hava durumu sunucusunu derledik.

17)Ezgi Gözeger

sddefault-6

Liseyi Tire Kutsan Anadolu Lisesinde tamamlayan Ezgi Gözeger, daha sonra İstanbul Teknik Üniversitesinde Meteoroloji Mühendisliğini bitirdi. 2009 yılının yaz aylarından itibaren FOX TV'de İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat adlı sabah programında hava durumu editör ve spikerliği yapmaya başladı. Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanlığı Kuşdili Eğitim Merkezinde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı.

16)Tuğçe İrtem 

ss-7

Sağlıklı yaşam, sağlıklı bir beden ve sağlıklı beslenme demektir. Bu sağlıklı bir zihni de beraberinde getirir. Amacım hedefleriniz doğrultusunda size yardımcı olabilmek, hayat kalitenizi artırmak ve doğru egzersiz programını sizlerle buluşturabilmek. Hayatınıza benimle egzersizi sokmak size tazelenmiş, yenilenmiş ve enerjik hissettirecek. Sonuçları hızlı bir şekilde fark etmeye başlayacaksınız. - Tuğçe İrtem

15) Indra Peterson  

Indra Valija Petersons, 1980 yılında ABD'de Kaliforniya'da doğdu. Amerikalı bir Meteorologdur. Daha önce, CNN'nin Early Morning Show New Day için Hava durumu sunucusu olarak çalıştı. Bu seksi sunucu  , NBC News'e taşınmadan önce KABC-TV için çalıştı. 

14) Evelyn Taft  

Meteorolog Evelyn Taft, hava durumu raporlama endüstrisinde saygın bir isimdir. Ekrandaki karizmatik varlığı, CBS/KCAL reytinglerini artırmada kilit rol oynadı. CBS 2/KCAL 9 Haber Kanalında çalışan bir gazetecidir. Amerika'nın en ünlü ve en ateşli kadın hava tahmini muhabirlerinden biridir. Taft, İngilizce, İbranice ve Rusça dillerinde bilgilidir ve ayrıca Fransızca'yı da akıcı bir şekilde konuşmaktadır. 24 Ağustos 1984'te doğdu. Gazeteciliğe 16 yaşında başladı. Evelyn, Old Tom Morris Ödülü , Altın Mike ödülü ve Bob Jones Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödül kazandı . Ayrıca Ulusal Hava Durumu Derneği Onay Mührü üyeliğine sahiptir. 

13) Lluvia Carrillo 

Lluvia Carrillo çekici bir genç televizyon sunucusu, hava durumu sunucusu, model ve Instagram yıldızıdır. Kahverengi saçları ve ince bir vücudu var. Ayrıca, Lluvia aynı zamanda bir ünlü ve sosyal medya fenomenidir. Daha önce, bir spor muhabiri olarak çalıştı. Bu sıcak hava kızı, Meksika'daki Televisa Monterrey'de hava tahmincisi oldu. Yağmur tahminlerini bu kanalda Meksikalılara ulaştırdığı için ünlü Yanet Garcia'nın yerini aldı. Lluvia Carrillo şu anda Meksika'daki Televisa ağı için çalışıyor . Çekici hava durumu kızı, Instagram üzerinden internet üzerinden ateşlerini yükseltti. 

12) Kait Parker 

Kait Parker, weather.com ve Weather Channel uygulaması için çalışan bir atmosfer bilimi uzmanıdır. Hafta sonları günaydın Amerika için rapor veriyor ve hafta sonları meteorolog Rob Marciano'yu dolduruyor. 2016'da Parker,  Toxic Lake: The Untold Story of Lake Okeechobee adlı bir mini belgesel yayınladı. Aynı şekilde ,  Dijital Video dalında The Society of Professional Journalists'in en büyük onurunu kazandı. Ayrıca Üstün Bilim ve Çevre Raporlaması için Haber ve Belgesel Emmy Ödülleri'ne aday gösterildi. 

11) Bri Winkler  

Bri Winkler, Instagram'daki en iyi ve yetenekli hava durumu sunucularından biridir . O, Görgü Tanığı Haberleri'ne demir atan zeki ve güzel bir kadındır. Miami Üniversitesi'nden deniz ve atmosfer bilimleri alanında lisans derecesine sahiptir. Ve kariyerine Amarillo'da KAMR-TV'de sunucu olarak başladı. Şu anda Bri, Görgü Tanığı Haberleri için çalışıyor. Mükemmel demirleme becerisi, birçok kişinin programına bağlı kalmasını sağlıyor. 

10) Chrissy Teigen  

Chrissy Teigen , hayranları arasında çok popüler olan Amerikalı bir model ve seksi bir sunucudur. Kısa bir süre haber spikeri olarak çalışmasına rağmen. Instagram'daki en seksi hava durumu sunucularından biri olarak tanındı. Aynı zamanda ünlü bir model ve oyuncudur. 2020'de Chrissy, Sports Illustrated  Swimsuit Issue'da profesyonel mankenlik yaptı  . Müzik yarışması dizisi  Lip Sync Battle'a ev sahipliği yapıyor  ve iki çocuk annesi. Instagram'da 36 milyondan fazla takipçisi var. 

9) Mayte Carranco 

Mayte Carranco 1974'te Meksika'da doğdu. Popüler bir TV meteoroloğu ve Miss Televisa Montera güzellik yarışmasının galibi. Dünyanın en seksi haber spikerlerinden biri olarak kariyerine şarkıcı olarak başladı . Mayte, Men H dergisi de dahil olmak üzere birçok derginin kapağında yer aldı. O, büyük sosyal medya takipçileri için egzersiz modunda kendi fotoğraflarını yayınlayan sertifikalı bir fitness tutkunu. 45 yaşındaki Meksikalı güzel, yaşlanma belirtisi göstermedi. Limit-x beslenmesinden takviyeleri ve beslenme ürünlerini temsil eder ve teşvik eder. 

8) Janice Villagran 

Bir sonraki en seksi kadın hava durumu muhabiri Janice Villagran. Estrella TV'nin hava durumu sunucusu Janice Villagran, tanınmış bir haber kişiliğidir. Meksikalı güzel, iletişim bilimi alanında lisans derecesi aldı. Şehvetli ama sigara içen seksi figürü, sosyal medyadaki imza stili. Sıcak figürü çevrimiçi olarak milyonlarca insanı kendine çekiyor.   Halen bir hava durumu sunucusu olarak çalışıyor. Ayrıca, tıbbi asistan ve cerrahi teknoloji uzmanıdır. Aynı zamanda Amerika'nın en sıcak hava çapaları arasındadır. 

7) Jasmina Marazita  

Jasmina Marazita, büyüleyici görünümüyle ünlü bir başka seksi hava muhabiri. Ekvadorlu çapa, haber zinciri  Telemundo için çalışıyor . Müzisyen Julio Garcia ile yaptığı röportaj, kariyerinde büyük beğeni topladı.  Bu kadın hava durumu spikeri gazetecilik derecesine sahiptir ve ayrıca trafik ve eğlence alanında uzmanlığa sahiptir. Çok yetenekli bir yazar ve SBS Radyo programı sunucusudur. 

6) Anabel Angus  

Büyüleyici ve tutkulu Bolivyalı televizyon sunucusu, Santa Cruz de la Sierra'da doğdu. Angus, kariyerine 2002 yılında Unitel Television'ın eğlence programı için seçilmiş bir dansçı olarak başladı. 2011 yılında Calle 7 adlı bir televizyon programına ev sahipliği yaptı. Anabel Angus'un Instagram'ı her geçen gün patlama yapıyor. 9.000.000'den fazla takipçisi var. En seksi kadın hava durumu muhabiri olmasının yanı sıra, bir çekici model ve moda tasarımcısıdır. Bu güzel hava durumu kızı, Pantene ve Kotex'in marka elçisidir. Aynı zamanda en popüler modeller listesinde yer almaktadır. 

5) Sheena Parveen  

Muhteşem Hint asıllı hava muhabiri Florida Eyalet Üniversitesi'nden mezun oldu. Mezun olduktan sonra Tallahassee News'de stajyer olarak başladı. Hava durumu haberlerinin yanı sıra, 'Pet Adoption' adlı şovuna da ev sahipliği yapıyor. Kariyerinde WCTV, Fox13 ve NBC10 ile çalıştı. 2013'te Moore, Oklahoma'da bir EF5 kasırgası zemin raporu yaptı. İnsanlar, Jersey Shore'daki Sandy Kasırgası'nı bildirdiği gün boyunca onu övdü. Birkaç popüler dergi, onu dünyanın en ateşli kadın hava durumu muhabirleri arasında seçti . 

4) Sol Perez 

Sol Perez muhteşem bir hava durumu sunucusu ve eğitimli bir boksör. Aynı zamanda bir fitness manyağı ve Arjantin'den minyon bir görünüm hedefleyen trend bir model. Sol, 2022'de dünyanın en ateşli hava durumu kızları arasında yer alıyor. Televizyonda gösterişli haberciliği nedeniyle. Bu sıcak hava kızı ve onun hava tahmini stili, izleyiciler arasında bir hit. TyC Sports Network için rapor veriyor. Sol Perez'in Instagram'da 6 milyon üzerinde  takipçisi var. 

3) Susane Almeida  

En seksi 3. kadın hava durumu muhabiri Meksikalı hava spikeri Susana Almeida . O beyinleri olan bir güzel. Aynı zamanda çeşitli dergi kapaklarında yer alan bir modeldir. Daily Star Magazine, ona en iyi görünen hava durumu kızı unvanını verdi. Bu sıcak hava kızı M Magazine'in kapağında da yer aldı. 

2) Naile Lopez 

Naile Lopez , Meksika'da yaşayan deneyimli bir model, TV sunucusu ve meteorologdur. Akıllı ve açık sözlü kişiliği, Las Noticias Televisa Monterrey için hava durumu çapa atamasını getirdi. Tonlu ve kıvrımlı figürü nedeniyle mayo markası SoyLaMaria'yı destekliyor. 'Como dice el dicho' ve 'The Two Lives Of Estela Carrillo' gibi Meksika televizyon programlarının bir parçası. 

1) Yanet Garcia  

Alev'in Hamileliği Ünal Ailesinde Şok Yarattı: Kızılcık Şerbeti'nin Son Bölümünde Neler Yaşandı? Alev'in Hamileliği Ünal Ailesinde Şok Yarattı: Kızılcık Şerbeti'nin Son Bölümünde Neler Yaşandı?

En seksi kadın hava durumu muhabirleri listesinde ilk sırada Yanet Garcia var . Parlak hava tahmini becerileri, görünüşü ve ışıl ışıl gülümsemesiyle hayranları arasında popüler. 15 yaşında, bu güzel hava durumu kızı profesyonel mankenlik kariyerine başladı. Hava durumu sunucusu olmasının yanı sıra girişimci, sosyal medya fenomeni, oyuncu ve başarılı bir modeldir. Şu anda Instagram'da 14 milyon takipçisi var. Popüler bir  dergi onu "İnsanları hava durumunu izlemeye teşvik eden kadın" olarak etiketledi. Oyunculuk çalışmalarından bazıları Sharknado 5 ve Bellezonismo gibi filmleri içeriyor.

Kaynak: haber merkezi