Hollywood’un en popüler yıldızlarından Margot Robbie ve dünyaca ünlü şarkıcı Dua Lipa, Variety dergisinin düzenlediği “Power of Women” (Kadınların Gücü) etkinliğinde bir araya geldi. İki güzel isim, kadın hakları ve eşitlik konularında yaptıkları çalışmalarla ödüllendirildi.

Netflix İstanbul için Son Çağrı konusu ne, film nerede çekildi? İstanbul için Son Çağrı oyuncuları kimler? Netflix İstanbul için Son Çağrı konusu ne, film nerede çekildi? İstanbul için Son Çağrı oyuncuları kimler?

F_Ie_1OWAAAKfwz

Margot Robbie, Barbie Filmiyle Fark Yaratıyor

Avustralyalı oyuncu Margot Robbie, oyuncak bebek Barbie’yi canlandıracağı aynı adlı filmin kadrosuna katılan yeni isimleri açıkladı. Robbie, filmin yönetmeni Greta Gerwig ile birlikte yaptığı basın toplantısında, Barbie filminde kendisine eşlik edecek olan İrlandalı oyuncu Saoirse Ronan ve İngiliz şarkıcı Dua Lipa’nın da rol alacağını duyurdu.

margot-robbie-reina-hollywood-barbie-babylon-ocean-6

Robbie, Barbie filminin kadınların gücünü ve çeşitliliğini yansıtan bir proje olduğunu söyledi. “Barbie, her zaman hayallerinin peşinden giden, kendine güvenen ve cesur bir kadın karakter oldu. Bu filmde, Barbie’nin farklı versiyonlarını canlandıracak olan harika kadın oyuncu ve şarkıcılarla birlikte çalışmak benim için büyük bir onur.Bu film, kadınların potansiyellerini göstermeleri ve kendilerini ifade etmeleri için ilham verici bir mesaj verecek.” dedi.

Dua Lipa, Müzikte ve Hayatta Başarılı

İngiliz şarkıcı Dua Lipa ise, müzik kariyerindeki başarılarının yanı sıra, sosyal sorumluluk projelerine de katkıda bulunuyor. Lipa, Birleşmiş Milletler’in (BM) “Kadınların Güçlenmesi” kampanyasının yüzü oldu ve kadınların eğitim, sağlık, iş ve siyaset alanlarında daha fazla fırsat ve hak elde etmeleri için çağrıda bulundu.

Lipa, “Power of Women” etkinliğinde yaptığı konuşmada, kadınların birlikte hareket etmesinin önemine vurgu yaptı. “Kadınlar olarak, birbirimizi desteklemeli, güçlendirmeli ve yüreklendirmeliyiz. Birlikte daha güçlüyüz ve daha çok ses getirebiliriz. Kadınların gücü, sadece kadınlar için değil, tüm insanlık için faydalıdır.” diye konuştu.

Kadınların Gücü, Sinema ve Müzikte Kutlanıyor

Variety dergisinin her yıl düzenlediği “Power of Women” etkinliği, sinema ve müzik dünyasının önde gelen kadın isimlerini bir araya getiriyor. Etkinlikte, kadınların gücünü, cesaretini ve yaratıcılığını kutlayan ödüller veriliyor.Bu yılki etkinliğe katılan diğer isimler arasında, Issa Rae, America Ferrera, Michaela Coel, Kate Winslet ve Scarlett Johansson gibi yıldızlar da vardı.

Kaynak: haber merkezi