Polat çiftinin avukatı Hüseyin Kaya'nın canlı yayında yaptığı açıklamalar, eski ortak Nez Demir'in adeta patlamasına neden oldu. Kaya, Dilan Polat'ın Kur'an okuduğunu ve Engin Polat'ın namaz kıldığını ifade etmişti. Ancak bu açıklamalar, Nez Demir'i adeta çılgına çevirdi.

Ortaklıkların Ardından Gerilim

Dilan Polat ile eski ortaklığını sonlandıran Nez Demir, bu kez sosyal medya üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. İncelemeler sonrasında mal varlığına el konulan Demir, Polat çiftinin yaşantısını mahvettiğini iddia etti. Kendisine yöneltilen suçlamalara sert yanıtlar veren Demir, yaşananların ardında yatan gerçeği gözler önüne serdi.

İddialar ve Şoklayıcı Açıklamalar

Nez Demir'in sosyal medyadaki itirafları şaşırtıcı nitelikteydi. "Yok içeride namaza başladı. Yok içeride Kur'an okuyor. Elimi öptü ve aynı eli kocasına öptürdü. Bunlar nasıl muhabbetler? Yaşadığımız şeyin sebebi kim? Bu insanlar... Hayatımızı mahvettiler. Altınlarım da altınlarım kolyem de kolyem. Yeter ya. Mütevazi yaşamak zor olmamalı. Bu kadar insanı zan altında bırakıp bu kadar insanın psikolojisini bu kadar insanın ticaretini bozup... Alkış mı tutalım?" şeklindeki sözleri, olayın boyutlarını gözler önüne serdi.

Dilan-Engin Polat çiftinin tahliye süreci: Dilan Polat ne zaman serbest kalacak? Dilan-Engin Polat çiftinin tahliye süreci: Dilan Polat ne zaman serbest kalacak?

Kaynak: HABER MERKEZİ