Karlı bir arazide saklanan bir kurdu ne kadar sürede bulabilirsiniz? Bu görsel bulmaca, dikkat ve gözlem yeteneğinizi test ediyor.

660Bec962A016456 W1200Xh781

Kamufle Ustası Kurt

Karlı bir arazideki çalılıkların arasında saklanmış bir kurt, gözlem yeteneğinizi ve dikkatinizi sınayacak bir görsel bulmacada gizleniyor. Bu görselde, sadece dikkatli bakanlar ve keskin gözlere sahip olanlar kamufle olmuş kurdu fark edebilecek.

Gizemli Hayvanı Bulabilecek misiniz?

Resimdeki gizemli hayvanı bulmaya hazır mısınız? Görsele dikkatlice bakın ve çalıların arasında saklanan kurdu bulmaya çalışın. Dikkatli ve zeki insanlar bu kurdu kısa sürede fark edebilecek. Peki siz ne kadar sürede bulabilirsiniz?

Görseldeki Hayvanı Fark Edenler Keskin Gözlü!

Bazıları için bu görseldeki hayvanı bulmak oldukça kolay olabilirken, bazıları için ise oldukça zorlayıcı olabilir. Görseldeki hayvanı kısa sürede fark edenler, şahin kadar keskin gözlere sahip olduklarını kanıtlamış oluyorlar.

Prof. Dr. Naci Görür: Depreme dirençli şehir yaratmalıyız Prof. Dr. Naci Görür: Depreme dirençli şehir yaratmalıyız

Çözüm: Görseldeki Hayvan Bir Kurt

Eğer kurdu bulamayanlardansanız, merak etmeyin, çözümü aşağıda paylaşıyoruz. Görselde, çalıların arasına gizlenmiş bir adet kurt bulunuyor. Kurt, karlı arazinin rengiyle kamufle olduğu için fark edilmesi zor olabilir.

Kaynak: haber merkezi