Didim Belediyesi, dünyanın dört bir yanından gelen seyahat şirketlerinin katıldığı 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) yer alacak.

Bu hafta vizyona girecek filmler Bu hafta vizyona girecek filmler

EMITT, kapılarını 26. kez açmak için hazırlanıyor. 8- 11 Şubat tarihleri arasından İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek fuara Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği (DİTAB) öncülüğünde katılan Didim Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Fuarda kurulacak olan Didim standında Didim Belediyesi, Didim Ticaret Odası, Sivil Toplum Kuruluşları, dernekler, oteller ve turizmciler Didim'in tanıtımını gerçekleştirilecek. Dünyadaki Turizm Profesyonellerini İstanbul'da buluşturacak olan Emitt Fuarı'nda, Didim 7.Holde 7351 - 7342 numaralı stantlarda yer alacak.

Fuarda Didim'i tanıtacaklarını belirten Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, "Dünya turizm profesyonelleri ve sektör temsilcilerinin ağırlanacağı Emitt Fuarı'nda, doğası, havası, denizi, tarihi ile önemli turizm kentleri arasında yer alan Didim'i en iyi şekilde tanıtma gayreti göstereceğiz. Fuar için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Fuar alanında kuracağımız Didim standımızda 08 Şubat Çarşamba günü saat: 14.00'de gerçekleştirecek olduğumuz açılış kokteylimize herkesi bekliyoruz" dedi. (DHA)