Ünlü eski manken ve sunucu Defne Samyeli'nin kızları Deren ve Derin Talu, benzerlikleri ve çekici güzellikleriyle sürekli gündemde yer alıyor.

Sinan Akçıl'dan konserde etek giyen Bartu Küçükçağlayan'a tepki çeken yorum Sinan Akçıl'dan konserde etek giyen Bartu Küçükçağlayan'a tepki çeken yorum

Ekran Resmi 2024 01 24 093639

Deren Talu: Cesur Pozları ve İddialı Tarzıyla Dikkat Çekiyor

Özellikle Deren Talu, cesur pozları ve iddialı tarzıyla sık sık dikkat çekiyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı her gönderi büyük ilgi görüyor.

Uzun süredir birlikte olduğu Baran Tınaz ile yaşadığı ayrılık gündemde olan Deren Talu, son olarak spor salonundan yaptığı bir paylaşımla tekrar dikkat çekti.

Ekran Resmi 2024 01 24 093658

İlgi Çeken Mini Tayt ve Fit Vücut

27 yaşındaki güzel oyuncu, mini taytıyla ayna karşısına geçtiği anları sosyal medyada paylaştı. Fit vücudu, takipçilerinden tam not aldı. Aynı zamanda kar manzarasının önünde çektiği bikinili pozlarla da gündeme geldi.

Bu paylaşıma yapılan beğeni ve yorumlar arasında, "Annesine bak kızını al dedikleri bu olsa gerek", "Bazen yazacak bir şey bulamazsın" gibi ilginç yorumlar dikkat çekti.

Ekran Resmi 2024 01 24 093834

Genç Yaşta Ün Kazanan Deren Talu

Deren Talu, 1996 yılında dünyaya gelmiş olup, mankenlik, sunuculuk, ve eski Türkiye güzellerinden Defne Samyeli ile Mimar Eren Talu'nun kızıdır.

Babası aynı zamanda Galatasaray Lisesi ve Güzel Sanatlar Akademisi mezunu olan Eren Talu, Galatasaray Kulübü Divan Kurulu üyesi ve eski bir yöneticidir. Deren Talu'nun lise eğitimini ENKA Okulları'nda tamamladığı ve üniversite eğitimini ise Los Angeles'ta aldığı bilinmektedir.

Kaynak: haber merkezi