TAŞINMAZIN AÇIK ARTTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, bulunduğu yer, kıymeti ve önemli özellikleri:
Taşınmazın Tapu Kaydı: Denizli ili Tavas ilçesi Yorga Mahallesi Köyaltı mevkiinde bulunan 2074 parsel numarada kayıtlı bulunan 750 metrekare miktarlı tarla vasıflı taşınmaz borçlu adına tam hisse ile kayıtlıdır.
Taşınmazın İmar Durumu: Taşınmaz Yorga mahallesi sınırları içinde kalmakta olup, tevhit işlemi nedeniyle kati ruhsat verilemez şerhi bulunmaktadır.
Taşınmazın Özellikleri: Taşınmaz parsel tapu kaydında tarlar olarak tescil edilmiştir. Taşınmazın PTT, su, elektrik, Kanalizasyon gibi alt yapı hizmetleri kısmen tamamlanmıştır. Ulaşım problemsiz olarak özel otomobil, minibüsler ile sağlanmaktadır. Gelişmekte olan bir bölge olup mesken amaçlı yapılaşmanın olduğu bölgeye yakır yerlerde okul, cami, Belediye hizmet tesisleri yapılmış ve kullanılmaktadır. Dava konusu yapı üzerinde tek katlı yığma yapı sisteminde bina inşa edilmiştir. Bina 1 salon, 2 oda mutfak, banyo ve tuvaletten oluşmaktadır. Mesken olarak kullanılmaktadır. Yer döşemeleri ahşap ve seramik kaplamadır. Kapı ve pencereler ahşap-PVC doğramadır. Bina sobalıdır. Bina zeminde 200 metrekare alana oturmaktadır. Bina 2B grubu yapı sınıfına girmektedir. Çatı ahşap üzeri kiremit kaplamadır. Bina yaklaşık 15 yıllık bir yapıdır. Taşınmaz içinde 13 adet 3-5 yaşlarında karışık meyve fidanı ve ağaçları vardır.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ