LoL Yaz Mevsimi Finali’nde Şampiyon Denizbank İstanbul Wildcats LoL Yaz Mevsimi Finali’nde Şampiyon Denizbank İstanbul Wildcats

DenizBank İstanbul Wildcats, Counter Strike 2 (CS 2) oyununda yeni oluşturduğu kadroyu resmen tanıttı. Yapılan duyuru, takımın gelecek sezon hedefleri ve oyuncuların heyecanını ortaya koydu.

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 İçin Yeni Bir Kadro Kurdu

16 Kasım Perşembe günü saat 18.00'de resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruyla, DenizBank İstanbul Wildcats'in CS 2 takımı kadrosu tanıtıldı. Önümüzdeki sezonda Wildcats forması altında yarışacak olan oyuncuların isimleri de paylaşıldı.

Yapılan paylaşımda, Flasher, Collen, Bozzo, SBR ve Fled'in takımın yeni oluşturulan beşlisi olduğu duyuruldu. "Yeni kadromuz ile birlikte büyük başarılar için hazırız!" mesajı, takımın hedeflerini ve motive olmuşluğunu yansıttı.

Yüksek Motivasyon, Büyük Hedefler

Wildcats'in menajerlerinden Büyükayı, yeni takımın duyurulmasının ardından düşüncelerini paylaştı. "Uzun zamandır yapmak istediğim bir hamleydi CS, içime sinen ve inandığım bir ekip oldu. Dün kuruldu bugün başarı mantığı ile hareket etmeyeceğiz, eksikleri tespit ederek adım adım ilerleyecek ve Türkiye CS sahnesine yeni bir soluk olacağız, sonu iyi olsun." ifadeleriyle, takımın motivasyonunu ve hedeflerini vurguladı.

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 Oyuncuları Kim?

DenizBank İstanbul Wildcats Counter Strike 2 takımının oyuncu kadrosu şu şekilde:

  • Barış “flasheR” Bilir
  • Göktuğ “Collen” Demirbilek
  • Bozzo
  • Sabri “sbR_” Kurt
  • Fled
Kaynak: Haber Merkezi