SGK Uzmanı Özgür Erdursun kimdir, nereli? Sosyal Güvenlik Uzmanı Danışmanlık ücreti SGK Uzmanı Özgür Erdursun kimdir, nereli? Sosyal Güvenlik Uzmanı Danışmanlık ücreti

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı'nda 29 yıl boyunca hizmet veren Uluçalireis Denizaltı, bakım ve onarım sürecinin tamamlanmasının ardından Çanakkale'de 18 Mart'ta ziyarete açılacak.

Komutanlık Açıkladı: Denizaltı Emekli Edilip, Ziyarete Açılacak

Milli Savunma Bakanlığı'nın düzenlediği haftalık basın bilgilendirme toplantısında, Uluçalireis denizaltısının 29 yıllık hizmet geçmiği hatırlatıldı ve artık emekli olacağı duyuruldu.

Denizaltı, bakım ve onarım çalışmalarının tamamlanmasının ardından 20 Şubat'ta Çanakkale'ye sevk edildi. Burada, Çanakkale Deniz Müzesi Komutanlığı tarafından gerekli müzecilik donanımlarının eklenmesinin ardından, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü'nde halkın ziyaretine açılacak.

Uluçalireis Denizaltısı, Türk Deniz Kuvvetleri'nin önemli bir sembolü olmasıyla birlikte, tarihi ve askeri mirasımızın bir parçası olarak, ziyaretçilere önemli bir tarihî deneyim sunacak.

Kaynak: Haber Merkezi