Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın başrollerini paylaştığı "Çöp Adam" dizisi, 14 Haziran Çarşamba akşamı 25. bölümüyle sezon finalini gerçekleştirdi. Final bölümüne damga vuran olay ise Tamer ile Peri'nin bebeğini İpek ve Elit'in kaçırma girişimiydi. Peki, Çöp Adam Peri ve Tamer Bebeklerini Buluyor mu? Çöp Adam Bebek Bulundu mu? Çöp Adam dizisinde Bebek ne zaman bulunuyor? Tamer ve Peri bebeklerini bulabilecek mi? İşte detaylar...

Peri ve Tamer Bebekleri Nasıl Kaçırıldı?

peri-tamer

"Çöp Adam" dizisinin 14 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan 25. sezon finalinde büyük sürprizler yaşandı. Başrollerini Elçin Sangu ve Engin Altan Düzyatan'ın paylaştığı dizi, izleyicileri heyecanlandıran olaylarla doluydu. Sezon finalinde dikkat çeken ana konu, Elit'in Tamer'e olan saplantısı ve İpek ile Elit'in işbirliği yaparak Tamer ve Peri'nin bebeğini kaçırma girişimiydi.

Peri, İpek'e hamile olduğunu açıkladığında, İpek'in bu habere şaşkınlıkla karşılık vermesiyle tansiyon yükseldi. İpek, Peri'nin babasına karşı olan düşmanlığını göstermek için boynundaki kolyeyi çıkardı.

Aysel, İpek'e sarılmaya çalıştığında Peri, onun Bülent'i bıçakladığını açıkladı. Bu itirafla birlikte gerilim daha da arttı.

Tamer ve Peri, İpek, Aysel ve Bülent'ten bıktıklarını belirterek bahçeye gittiler. Ancak bu sırada Meryem, Yavuz ile evleneceklerini ve birlikte bir bebekleri olacağını söyleyerek sürpriz bir haber verdi.

İpek, Peri'nin yanına gidip onunla kalmak istediğini açıkladı, ancak başarılı olamayınca çantadaki ilaçları yuttu. Peri, İpek'in intihar girişimine engel oldu ve ona yardım etti.Tamer, Bülent'i uyarmıştı ve ona ikinci torunu erkek olursa kendi adının konmasını istemişti.Peri, daha sonra bebeğiyle ilgili endişelerini gidermek için bir kadın doğum uzmanı ve bir psikolog ziyareti yaptı. Bu ziyaretler sonucunda bebeğinin sağlıklı olduğunu ve ilaçlarını kullanmasının bir sakıncası olmadığını öğrendi. Psikolog, İpek'i yalıdan göndermeye karar verdi, bu da Peri'yi mutlu etti.

Tamer ve Peri'nin oğulları Devrim, zorlu bir hastalık sürecinin ardından sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.

Ancak, Meryem'in düğün günü geldiğinde, Peri bebek beşiğinde uyurken, yalıya gizlice giren İpek, torununu kaçırmaya kalkıştı. Fakat bu sırada Dilber, İpek'in önünde durdu. Peri'nin Dilber'i yeni annesine götüreceğini ve bebeğe bakamayacağını söylemesi üzerine, İpek, bıçak kullanarak Dilber'i öldürdü.

Berrin, Seko ile bebeğe aldıkları altını teslim etmek için yalıya gelirken, Peri kapısında yatan Dilber'in cesedini görünce şoke oldu. Bu olaya Meryem, Berrin ve Tamer de aynı şekilde büyük bir şok yaşadı. Peri, bebeğinin kaybolduğunu fark edince çılgına döndü ve bebeğini bulunması için yardım istedi.

Yağmur Şişli'de yolu yardı Yağmur Şişli'de yolu yardı

İpek, Peri ve Tamer'in oğlu Devrim'i kaçırarak Elit'e teslim etti. Bebeği kucağına alan Elit, İpek'e, bebeğe birlikte bakacaklarını ve ona anneannesi olduğunu söyledi. İpek de Elit'e, bebeğe anne demesini istedi.

Peri ve Tamer'in bebeğinin İpek aracılığıyla Elit'in kucağına geçmesi, sosyal medyada büyük bir tartışma konusu oldu.

Çöp Adam Peri ve Tamer Bebeklerini Buluyor mu?

Bu sorunun cevabı henüz bilinmemektedir, bunu ilerleyen bölümlerde birlikte göreceğiz.

Kaynak: HABER MERKEZİ