Salma Hayek'in "From Dusk Till Dawn" filminde canlandırdığı baştan çıkarıcı vampir kraliçe Santanico Pandemonium, hem ürkütücü hem de büyüleyiciydi. Natasha Henstridge'in "Türler"deki çekici karakteri Sil, olağandışı görünümüyle izleyicileri büyüledi. Mia Sara'nın "Ferris Bueller's Day Off" filmindeki havalı ve gizemli Sloane Peterson, gençliğin çekiciliğini ve farklılığını temsil etti. Ana de Armas'ın "War Dogs" filmindeki karizmatik karakteri Iz, filme canlı bir enerji kattı. Ve bu sadece birkaç isim çünkü herkesin film zevki ve tercihleri farklıdır. İşte, Çocukluğunuzun En Güzel 12 Film Aşkı

Bu ilk film aşkları, sadece çekim anlayışımızı etkilemekle kalmadı, aynı zamanda sinemanın büyüsünü de öğretti. Bu özel oyuncuların ekran karşısındaki büyüsü, bizi belirli duygulara yönlendirdi ve nihayetinde eğlence tercihlerimizi şekillendirdi.

İlk film aşkları, sinema deneyimimizi derinden etkiledi ve bu eğlenceli yolculukta, bu güzel aktrislerin cazibesine dayanarak izleyicileri farklı duygulara sürükledi.

Çocukluğunuzun En Güzel 12 Film Aşkı

Çocukluk yıllarımızda izlediğimiz filmler ve diziler, bize pek çok hayranlık duyduğumuz yabancı oyuncu tanıttı. Bazıları, çocuk yaşta keşfedilip sinemaya armağan edilmiş yetenekli isimlerdi. Bazıları ise gençlik yıllarında kariyerlerine başlayıp yıldızları parladı. Biz de sizler için, çocukken aşık olduğumuz en çekici kadın yabancı oyuncuları listeledik. İşte o güzeller güzeli oyuncular:

Natalie Portman- The Intellectual Actress

Natalie Portman

Léon (1994) filmindeki performansıyla 13 yaşında dikkatleri üzerine çeken Natalie Portman, bugün 34 yaşında ve dünyanın en başarılı aktrislerinden biri. Star Wars, V for Vendetta, Black Swan gibi filmlerde rol alan Portman, güzelliği ve yeteneğiyle göz kamaştırıyor.

Saoirse Ronan

Saoirse Ronan

13 yaşında Kefaret (2007) filmiyle Oscar adaylığı kazanan Saoirse Ronan, 21 yaşında aranan yüzlerden biri. Brooklyn, Lady Bird, Little Women gibi filmlerde başrol oynayan Ronan, hem güzelliği hem de oyunculuğuyla büyülüyor.

Bilimi Sarsan Olaylar: Dünyanın En Yaşlı Anneleri Bilimi Sarsan Olaylar: Dünyanın En Yaşlı Anneleri

Jennifer Connelly

Jennifer Connelly

Bir Zamanlar Amerika’da (1984) filmiyle 14 yaşında sinemaya adım atan Jennifer Connelly, 44 yaşında ve en önemli aktrislerden biri. Requiem for a Dream, A Beautiful Mind, Noah gibi filmlerde rol alan Connelly, güzelliğini koruyan isimlerden.

Claire Danes

Claire Danes

Küçük Kadınlar (1994) filmiyle 15 yaşında kariyerine başlayan Claire Danes, 36 yaşında ve Homeland dizisiyle yola devam ediyor. Romeo + Juliet, The Hours, Stardust gibi filmlerde de rol alan Danes, güzelliği ve oyunculuğuyla beğeni topluyor.

Keira Knightley-1

Keira Knightley

8 yaşında sinemaya başlayan Keira Knightley, 30 yaşında ve son on yılın en popüler aktrisleri arasında. Pirates of the Caribbean, Pride and Prejudice, Atonement gibi filmlerde rol alan Knightley, güzelliği ve zarafetiyle dikkat çekiyor.

Rachel Hurd-Wood

Rachel Hurd-Wood

13 yaşında Peter Pan (2003) filminde izleyicilerle buluşan Rachel Hurd-Wood, 25 yaşında ve Koku: Bir Katilin Hikayesi (2006) gibi filmlerde rol aldı. Kızıl saçları ve mavi gözleriyle güzelliğiyle büyüleyen Hurd-Wood, yetenekli bir oyuncu.

Scarlett Johansson-4

Scarlett Johansson

12 yaşında sinemaya ısınan Scarlett Johansson, 30 yaşında ve dünyanın en güçlü kadın oyuncularından biri. Lost in Translation, The Prestige, The Avengers gibi filmlerde rol alan Johansson, güzelliği ve seksiliğiyle göz kamaştırıyor.

Elle Fanning

Elle Fanning

Benim Adım Sam (2001) filminde 3 yaşında sinemaya başlayan Elle Fanning, 17 yaşında ve pek çok filmde rol aldı. Maleficent, The Neon Demon, The Beguiled gibi filmlerde izlediğimiz Fanning, güzelliği ve oyunculuğuyla geleceğin yıldızı.

Dakota Fanning

Dakota Fanning

Elle Fanning’in ablası Dakota Fanning de en sevilen çocuk yıldızlardandı. 6 yaşında İşaretler (2002) filminde rol alan Fanning, 21 yaşında ve pek çok filmde rol aldı. War of the Worlds, The Runaways, The Twilight Saga gibi filmlerde izlediğimiz Fanning, güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çekiyor.

Jodie Foster

Jodie Foster

52 yaşındaki Jodie Foster, çocukluğundan beri başarısını ve popülerliğini hiç yitirmedi. 14 yaşında Taxi Driver (1976) filminde rol alan Foster, The Silence of the Lambs, Panic Room, The Beaver gibi filmlerde rol aldı. Güzel ve başarılı oyuncu, aynı zamanda bir film yönetmeni.

Michelle Trachtenberg

Michelle Trachtenberg

11 yaşında Harriet the Spy (1996) filminde rol alan Michelle Trachtenberg, 30 yaşında ve pek çok film ve dizide rol aldı. Buffy the Vampire Slayer, EuroTrip, Gossip Girl gibi yapımlarda izlediğimiz Trachtenberg, güzelliği ve oyunculuğuyla beğeni topluyor.

Abigail Breslin

Abigail Breslin

6 yaşında Küçük Gün Işığım (2006) filminde Oscar adaylığı kazanan Abigail Breslin, 19 yaşında ve pek çok filmde rol aldı. Zombieland, August: Osage County, Maggie gibi filmlerde izlediğimiz Breslin, güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çekiyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ