9 EYLÜL- Kani Beko, seçim öncesinde verdiği sözü tutarak, 27. dönem İzmir milletvekilliği görevini yürüttüğü beş yıllık dönemi kitap haline getirdi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyesi olan Beko, milletvekili olarak görev yaptığı süre boyunca neler yaptığını içeren bir kitap hazırladı. Bu kitabı, İzmir CHP örgütlerine, belediye başkanlarına, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler yaparak hediye ediyor.

Belediye başkanları, görevlerine iade edildi Belediye başkanları, görevlerine iade edildi

Kani Beko, milletvekili olmadan önce İzmirlilere verdiği bir sözü hatırlatarak, milletvekilliği görevi sona erdiğinde yaşadığı dönemi kitaplaştıracağı sözünü yerine getirdiğini ifade etti. Beko, bu kitabı hazırlamaktaki amacının, milletvekili olarak geçirdiği beş yıl boyunca gerçekleştirdiği çalışmaları ve faaliyetleri anlatmak olduğunu dile getirdi. Bu kitabın, kendisinin milletvekili olarak yaptığı işlerin bir tür faaliyet raporu olarak düşünülmesi gerektiğini vurguladı. Beko, kitapta, sunduğu kanun teklifleri, soru önergeleri ve basın toplantılarında yaptığı açıklamaların yer aldığını belirtti.

CHP'li Beko'dan İzmir'e hediye! Çalışmalarını, kitap haline getirdi!

İzmir'e hizmet etmenin kendisi için büyük bir önem taşıdığını ifade eden Beko, şu anda İzmir'deki ilçe belediye başkanları, ilçe örgütleri, sivil toplum kuruluşları, dernekler, odalar gibi farklı yerlere ziyaretler gerçekleştirerek İzmirliye verdiği sözü yerine getirdiğini ve hazırladığı kitabı hediye ettiğini belirtti.

Kaynak: HABER MERKEZİ