9 EYLÜL- CHP Konak İlçe Başkanı Ozan Ali İlgazi, Yönetim Kurulu ve Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlaşma Komisyonu ile birlikte, 30 Ağustos Zafer Bayramı 101.yıldönümü kutlamaları sonrası, şehit ailelerine ziyarette bulundular. 

Geçtiğimiz günlerde İlçe Olağan Kongresi tamamlanan ve göreve gelen Ozan Ali İlgazi, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen kutlamalar sonrası, 
Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlaşma Komisyonu ile birlikte, ilçelerinde ikamet eden şehit ailesini ziyarette bulunup, minnetlerini sundular. 

AK Partili Saygılı'dan Soyer'e sert çıkış: Sadece maval okuyor! AK Partili Saygılı'dan Soyer'e sert çıkış: Sadece maval okuyor!

'Her zaman yanınızdayız'

1997 yılında Kuzey Harekatında terör örgütünün hain saldırısı ile şehit olan Şehit Bülent Şakar ve 1998 yılında Gaziantep Islahiye'de kaçakçıları kovalama sırasında geçirdikleri trafik kazasında şehit olan Şehit Serkan Yeşilyurt'un ailelerini ziyaret eden İlgazi, ailelerin her zaman yanında olduklarını belirterek, "Bu anlamlı günde ailelerimiz ile bir araya gelmek bizler için büyük onur. Vatan uğruna canlarını feda eden kahramanlarımıza sonsuz minnet duyuyoruz. Aileleri, bizlerin ailesidir. Onlar büyük Türkiye Cumhuriyeti Devletine emanettirler. Törenlerimiz sonrası burada, bu günü ailelerimiz ile geçirmek bizler için çok önemli" diyerek duygularını ifade etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ