İstanbul'da siyasi arenada hareketliliği artıran Balyalı, CHP Pendik İlçe Başkanlığı'na yapmış olduğu aday adaylığı başvurusuyla dikkat çekti. Sosyal medya hesabından yapılan duyuruda Balyalı, Pendik'i daha güçlü, yaşanabilir ve kalkınmış bir ilçe haline getirmek için kararlılıkla çalışacağını belirtti.

Kadıköy'de Yeni Bir Aday Adayı: Mesut Kösedağı Hedefini Açıkladı

Spot Text: İBB Meclisi CHP Grup Sözcüsü Mesut Kösedağı da Kadıköy Belediye Başkanlığı için aday adaylığına resmi başvurusunu yaptı. Partisinin Kadıköy İlçe Başkanlığı'na sunduğu başvuruyla ön plana çıkan Kösedağı, örgütüyle birlikte büyük başarı hedeflediğini ifade etti.

Adaylık açıklamasında Kösedağı, yakında yapacağı detaylı açıklamada tüm yol arkadaşlarını yanında görmek istediğini belirtirken, süreçteki iyi dilekleri ve destekleri beklediğini vurguladı. Kazananın partileri olacağını sözlerine ekledi.

Siyasi Arenada Hareketlilik Devam Ediyor

Türkiye genelindeki yerel seçimler yaklaşırken, siyasi partiler içinde aday belirleme süreci hız kesmeden devam ediyor. Parti üyeleri, ilçe başkanlıklarına yapacakları başvurularla yerel yönetimde görev almak için adım atıyorlar. Bu süreçte, aday adayları sosyal medya aracılığıyla da duyurularını yaparak seçmenle buluşuyor.

Bakan Fidan'dan ateşkes çağrısı Bakan Fidan'dan ateşkes çağrısı

Sosyal Medya Üzerinden Açıklamalar Dikkat Çekiyor

Siyasi figürler, adaylık başvurularını sosyal medya hesapları üzerinden yaparak takipçileriyle paylaşımda bulunuyorlar. Bu sayede adayların hedefleri, vizyonları ve projeleri daha geniş bir kitleye ulaşıyor. Aday adayları, Pendik ve Kadıköy'de gerçekleştirdikleri başvuruları sosyal medya üzerinden duyurarak destek çağrısında bulunuyorlar.

Kaynak: HABER MERKEZİ