"Pop müziğin ilahı" olarak bilinen Cher, 60 yıllık müzik kariyerinde sesiyle ilgili çarpıcı itiraflarda bulundu. 77 yaşındaki ünlü şarkıcı ve Oscar ödüllü oyuncu, Paper dergisine verdiği röportajda, kendi sesinden pek memnun olmadığını ifade etti. Cher, sesinin ne kadın ne de erkek sesine benzediğini, ikisi arasında farklı bir noktada olduğunu belirtti.

"Başka Bir Sesi Seçerdim"

"Believe" ve "If I Could Turn Back Time" gibi unutulmaz şarkılarıyla tanınan Cher, "Eğer seçme şansım olsaydı, muhtemelen farklı bir sesi tercih ederdim. Ancak seçme şansım olmadı. Annemin sesini almışım" dedi.

Sesi Hakkında Garip Açıklamalar Yaptı

"Sesim ne bir erkeğe ne de bir kadına benzemiyor. Ben ikisinin arasında bir yerdeyim" diyen Cher, "Benim sesimde garip bir tarz var. Bir notayı süre dolduramadığımda, sizin yaptığınızı yapmıyorum: R'leri telaffuz etmiyorum. Bazı ünsüz harfleri söylemek zor geliyor, bu yüzden onları açık bırakmak zorundayım" şeklinde konuştu.

Cher'in Kariyeri ve Albümü

Cher, son olarak Michael Bublé, Tyga, Cyndi Lauper, Stevie Wonder ve Darlene Love gibi isimlerle işbirliği yaparak "Christmas" adlı 13 parçalık bir albüm çıkardı. Bu albüm, Cher'in 27. stüdyo albümü ve ilk Noel albümü olma özelliğini taşıyor.

Cher'in müzik kariyeri 60 yıldan uzun süredir devam ediyor. Eşiyle birlikte "Sonny & Cher" olarak çıkış yaptığı dönemden bu yana birçok ödül kazandı. 1998'de çıkardığı "Believe" şarkısı Grammy Ödülü ve Billboard Müzik Ödülü kazandı. Bu yıl ise "Cher: The Farewell Tour" ile Emmy Ödülü'ne layık görüldü.

Dilan Polat cezaevinde kocasına avukatıyla öpücük göndermiş Dilan Polat cezaevinde kocasına avukatıyla öpücük göndermiş

Oyunculuk Kariyeri

Sadece bir müzik ikonu değil, aynı zamanda usta bir oyuncu olan Cher, Norman Jewison'ın 1987 yapımı romantik komedisi Moonstruck ile En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar ödülü kazandı. Ayrıca, Ol Parker'ın 2018 yapımı "Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz" filminde Meryl Streep'in annesini canlandırdı.

Kaynak: Haber Merkezi