Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, Serdar Ortaç ile Instagram canlı yayınında ‘Bilsem Ki’ şarkısı üzerine konuşurken gözyaşlarına boğuldu. Erbil, sevgilisiyle yaşadığı tartışma sonrası duygusal anlar yaşadı.

Serdar Ortaç ile canlı yayın yaptı

Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından takipçileriyle birlikte olmak için Serdar Ortaç ile bir canlı yayın yaptı. İki ünlü isim, hayatlarından ve müzik kariyerlerinden bahsetti. Yayın sırasında, Serdar Ortaç’ın en sevilen şarkılarından biri olan ‘Bilsem Ki’ şarkısı gündeme geldi.

MMA dövüşçüsü Conor McGregor, İrlanda Başkanlığına aday olduğunu açıkladı MMA dövüşçüsü Conor McGregor, İrlanda Başkanlığına aday olduğunu açıkladı

‘Bilsem Ki’ şarkısı Mehmet Ali Erbil'i duygulandırdı

Serdar Ortaç, ‘Bilsem Ki’ şarkısının nasıl ortaya çıktığını ve ne anlama geldiğini anlattı. Şarkının sözleri, Mehmet Ali Erbil’i derinden etkiledi. Erbil, şarkının kendisine sevgilisiyle yaşadığı tartışmayı hatırlattığını söyledi. Erbil, gözyaşlarını tutamayarak ağlamaya başladı.

653f512286b2451b9001ff16

Sevgilisiyle evlenmeye hazırlanıyor

Mehmet Ali Erbil, kendisinden 40 yaş küçük olan sevgilisiyle evlilik hazırlıkları içinde olduğunu açıklamıştı. Erbil, sevgilisiyle mutlu bir hayat sürdürmek istediğini belirtmişti. Ancak geçtiğimiz günlerde sevgilisiyle aralarında bir tartışma çıktığı iddia edilmişti. Erbil, bu iddialara yanıt vermemişti.

Sosyal medyada gündem oldu

Mehmet Ali Erbil ve Serdar Ortaç’ın canlı yayınında yaşanan duygusal anlar, sosyal medyada büyük ilgi gördü. Takipçileri, Erbil’e destek mesajları gönderdi. Bazıları ise Erbil’in samimi olmadığını ve canlı yayında rol yaptığını iddia etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ