Su kayıplarının azaltılması için yapay zeka Su kayıplarının azaltılması için yapay zeka

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, gençlerin daima yanında olduklarını belirterek, onlar için özel projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Gençlere yönelik ilçeye kazandırdıkları projelerle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödül aldıklarını belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, 4.5 yılda 58 bin 415 gence ulaştıklarını vurguladı. “Canik’te bilgileri ve yetenekleriyle lider nesiller yetiştirmeye devam ediyoruz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, 4.5 yıl içerisinde ilçedeki gençlere yönelik birçok eğitim, seminer ve yarışma düzenlediklerini belirtti. Gençlerin yapmış olduğu TEKNOFEST ve TÜBİTAK projelerine destek verdiklerini dile getiren Başkan İbrahim Sandıkçı, Yükseköğrenim Kurumları Sınavı’nda (YGS) ve Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) derece elde eden öğrencileri ise ödüllendirdiklerini ifade etti.

 CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÖDÜL

“İlçemizde gençlerimizi bilimle, teknolojiyle ve sanatla ihya ediyoruz” diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede gençlere yönelik çalışmaları hız kesmeden sürdürdüklerini ifade ederek, “Canik’te bilgileri ve yetenekleriyle lider nesiller yetiştirmeye devam ediyoruz. İlçemize geleceğimizin teminatı gençlerimiz için birçok proje kazandırdık. Gençlerimize yönelik projelerimiz neticesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın elinden ödül aldık. Gençlerimize yönelik birçok eğitim, seminer ve yarışma düzenledik.  4.5 yılda 58 bin 415 gencimize ulaştık” dedi.

 GENÇLERE TAM DESTEK  

İlçeye gençlere yönelik projeler kazandırmaya devam edeceklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı “Gençlerimizin TEKNOFEST ve TÜBİTAK projelerine büyük bir heyecanla destek verdik. Şehrimizde düzenlenen TEKNOFEST Karadeniz’de gerçekleştirdiğimiz ve gençlerimizin yeteneklerini keşfetmelerini sağladığımız TEKNOFEST Kısa Film Yarışmamızla, onların yerli ve milli eserlere olan ilgilerini arttırdık. Gençlerimizi şehitler diyarı Çanakkale’yle buluşturduk. YKS ve LGS’de derece elde eden öğrencilerimize birbirinden güzel ödüller verdik. Genç Danışmanlar Projemiz kapsamında gençlerimizle fikirleri ve önerileri üzerine istişareler ettik.  Canik Sinema Akademisi ile gençlerimize sinema alanında eğitim verdik. Gençlerimizin hayallerine giden yolda yanında olmayı sürdüreceğiz. Yarınlarımızın mimarları gençlerimize yönelik yeni projeler kazandırmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.