Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2021/506 TLMT. sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Çanakkale İl, Merkez İlçe, Barbaros Mahalle/Köy, 989 Ada, 1 Parsel, 3. Kat, 10 nolu Blok 7 nolu dubleks mesken Bağımsız Bölüm taşınmaz, Çan-Ka Sitesi'nin 10. Blokunda, zemin kattan girişi sağlanan binanın 3. Katında ve çatı katında konumludur. Mahallinde yapılan tespitle daire, 4+1 tipinde olup yaklaşık brüt 135 m2 kullanım alanına sahiptir. 3. Katta salon, kapalı mutfak, giriş-antre, 3 adet oda, banyo-wc ve balkon hacimleri, çatı katında ise 1 oda ve 1 teras hacimleri yer almaktadır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina yaşı takribi olarak 13-15 yıldır. Binada ve söz konusu dairede ısınma merkezi sistem doğalgazdır. Sitede ve binada yaşam devam etmektedir. Yapının dış cephesinde mantolama yapılmış olup çevre düzenlemesi tamamlanmış durumdadır.
Adresi :Çanakkale İli, Merkez İlçesi, Barbaros Mahallesi, 989 Ada, 1 Nolu Parsel Merkez / ÇANAKKALE
Yüzölçümü : 135 m2
Arsa Payı : 1/152
İmar Durumu : Mevcut imar durumuna göre taşınmazın konumlu olduğu 989 ada 1 parsel 1/1000 uygulama İmar Planında "Konut alanı" nda yer almakta olup, Emsal: 1.2 yapılaşma koşullarına sahiptir.
Kıymeti : 2.900.000,00 TL
KDV Oranı : %1

Manisa Kula'da icradan satılık ahşap ev ve arsası Manisa Kula'da icradan satılık ahşap ev ve arsası

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ