Bülbüloğlu'nun halka arz talep toplama işlemleri bugün son buluyor. 26-27-30 Ocak 2023 tarihleri kapsayan süreç sonunda yatırımcılar, "Bülbüloğlu halka arz sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?" sorularının cevabını arıyor. Şirket payları oransal dağıtım yöntemi ile satılacak ve BVSAN Bist kodu ile işlem görecek olan hisselerin halka arz fiyatı 31 TL olarak belirlendi. Peki, Bülbüloğlu halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verir, borsada ne zaman işlem görecek? İşte, Bülbüloğlu Vinç halka arz sürecine dair merak edilenler.

Bülbüloğlu Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş., çelik konstrüksiyon ve vinç imalatı sektöründe hizmet sunan bir şirket, halka arz başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylandı. Talep toplama süreci 26 Ocak'ta başladı ve 30 Ocak'ta sona erecek. Sonuçlar açıklandı mı ve ne zaman açıklanacak gibi sorular yatırım yapan vatandaşların gündeminde yer alacak.

Bülbüloğlu şirketi, 26-27-30 Ocak 2023 tarihleri arasında halka arz yapacak. Halka arz süresi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Şirket halka arzda oransal dağıtım yapacak ve hisse fiyatı 31,00 TL olarak belirlendi. Halka arz satın almak isteyen yatırımcılar Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aracılığıyla satın alma işlemini gerçekleştirebilir. Bülbüloğlu halka arz talep toplama tarihinin ardından borsada işlem görmeye başlayacak. Bülbüloğlu şirketi, 11,500,000 adet hisse senedi halka arza sunacak ve hisse kodu #BVSAN olarak açıklandı. Halka arz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacı olan yatırımcılar Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile iletişime geçebilir veya şirketin resmi internet sitesinde bulunan bilgilere başvurabilir.

BÜLBÜLOĞLU VİNÇ (BVSAN) HALKA ARZI NE ZAMAN?

Bülbüloğlu Vinç (BVSAN) halka arz tarihleri Perşembe, Cuma ve Pazartesi olarak 26-27-30 Ocak 2023 tarihlerinde belirlendi.

Bülbüloğlu halka arz oransal mı?

Bülbüloğlu halka arzında talep, oransal dağıtım yöntemi kullanılarak toplanıyor.


Bülbüloğlu Vinç halka arz kaç lot verir?

Bülbüloğlu halka arzı, BVSAN Bist kodu kullanılarak yapıldı ve hisse fiyatı 31 TL olarak belirlendi. Şirket, 11,500,000 Lot pay satışı yapacağını açıkladı. Eğer tüm paylar satılırsa, halka arzın toplam değeri 356.500.000 TL olacak.

Trafik cezaları siliniyor: Son başvuru tarihi açıklandı Trafik cezaları siliniyor: Son başvuru tarihi açıklandı

BÜLBÜLOĞLU HALKA ARZ SONUÇLARI AÇIKLANDI MI, NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bülbüloğlu Vinç'in (BVSAN) halka arz sonuçları henüz açıklanmamıştır. Talep toplama işlemlerinin tamamlanmasından sonra, 1 veya 2 Şubat 2023 tarihlerinde sonuçlar açıklanması bekleniyor. Gelişmeler takip edilecek ve ilgili açıklamalar haberimize eklenecektir.