İZSU Genel Müdürlüğü görevinden istifa eden Ali Hıdır Köseoğlu, Adana Büyükşehir Belediyesine geçiş amacıyla başvuru dilekçesini verdiği ve Köseoğlu'nun kısa bir süre sonra Zeydan Karalar tarafından Genel Sekreterlik görevine 

Ali Hıdır Köseoğlu, 2019 yılında İZSU Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiş ve 2022 yılında ise Ali Hıdır Köseoğlu İZSU'ya Genel Müdür olmuştu.

Köseoğlu, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçiminden sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Cemil Tugay sonrası, 2024 Nisan ayında bu görevine veda etti.

Umuttekin
 

İktidardan tepki çeken 'uyutma' açıklaması! İktidardan tepki çeken 'uyutma' açıklaması!

UMUT TEKİN DE İSTİFA ETTİ! İKİ HAFTA ÇALIŞTI!

CHP’de Parti Meclis üyeliği ve Gaziemir İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan Umut Tekin Tugay tarafından İZELMAN Müdürlüğü görevine getirilmişti. 26 Nisan'da göreve başlayan ve bilinmeyen bir nedenle istifa eden Tekin'in açıklaması şöyle;  “İzelman AŞ. Genel Müdürü görevinden dün itibari ile istifa ettim. İzelman ve İzmir Büyükşehir Belediye ailesinin kısa süreliğine olsada bir parçası olmak keyifli idi. Yerel seçimlerde yakalanan iktidarın genel seçimlerde de yaşanması için mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ