30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101’inci yıl dönümü Büyükçekmece’de kutlanırken, ‘Ata Zafer Konseri’ coşku dolu bir DJ performansına sahne oldu.

30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruzun 101’inci şan ve şeref yılı kapsamında ‘Ata Zafer Konseri’ gerçekleşti. Büyükçekmece sahilinde gerçekleşen etkinlikte Arem Özgüç ve Arman Aydın’ın DJ performansı ‘Büyük Zafer’in coşkusunu zirveye taşıdı. Popüler şarkılara danslarıyla eşlik eden katılımcılar, ellerindeki Türk bayraklarıyla 30 Ağustos zaferini gönüllerince kutladı. DJ Arem Özgüç ve Arman Aydın’ın sahne ve görsel şovlarıyla zenginleşen program gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Devlet kira yardımını kimlere yapıyor? İşte Hane başına 5.250 TL kira yardımından faydalanma şartları! Devlet kira yardımını kimlere yapıyor? İşte Hane başına 5.250 TL kira yardımından faydalanma şartları!

“AZİZ HATIRALARI ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUZ”

DJ’ler Özgüç ve Aydın’a çiçek takdim eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 30 Ağustos ruhunun Çanakkale destanı ile başladığını belirterek “İşte bu aynı zamanda Cumhuriyetin ilk temelinin atıldığı gündür. Çanakkale Destanı’nı yazan ve yazdıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yazan ve yazdıran Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun kahraman silah arkadaşlarını şükranla, minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun. Aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: DHA