İstanbul'da Baraj Doluluk Oranları Düşüşte: 21 Haziran İSKİ Verileri Açıklandı İstanbul'da Baraj Doluluk Oranları Düşüşte: 21 Haziran İSKİ Verileri Açıklandı

BİM, 14 Haziran 2024 Aktüel Kataloğu ile yine harika fırsatlar sunuyor! Bu hafta elektrikli bisikletlerden teknoloji ürünlerine, ev eşyalarından Babalar Günü hediyeliklerine kadar birçok indirim sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları ve Süresi

BİM, yine harika fırsatlarla dolu 14 Haziran 2024 Aktüel Kataloğu ile karşımızda. 21 Haziran 2024 Cuma gününe kadar geçerli olan bu kampanyada, geniş ürün yelpazesiyle herkesin beğenisini kazanmayı hedefliyor.

İndirimli Ürünler ve Fiyatlar

Bu dönemde elektrikli bisikletlerden teknoloji ürünlerine, beyaz eşyalardan oyuncaklara kadar birçok ürün indirime girdi. Ayrıca BİM, Babalar Günü’nü de unutmadı. Babanıza alabileceğiniz onlarca ürün raflarda sizleri bekliyor olacak. Kol Saati 239.00 TL, Deri Cüzdan 299.00 TL, Pantolon 169.00 TL gibi cazip fiyatlarla satışa sunuluyor.

Babalar Günü Hediyeleri

Babanıza özel hediyeler arıyorsanız, BİM’in bu haftaki kataloğu tam size göre. Giyimden teknolojiye, bütün ihtiyaçlarınızı uygun fiyata karşılamak için bu fırsatları kaçırmayın. Elektrikli bisikletler, teknoloji ürünleri, ev eşyaları ve daha fazlası indirimde.

İşte BİM 14 Haziran indirim kataloğu...

Kaynak: haber merkezi