2021 yılında Esin Çepni ile evlenen sosyal medya fenomeni kısa bir süre sonra boşanma haberleri ile gündeme gelmiş fakat çift evliliklerine ikinci bir şans verdiklerini duyurmuşlardı. Peki, Bilal Hancı kimdir? Eşini aldatma videosu sosyal medyada paylaşıldı! Bilal Hancı nereli, kaç yaşında, eşi kim?

Bilal Hancı kimdir?%0A

Bilal Hancı kimdir?

Bilal Hancı, Türk bir sosyal medya fenomeni ve Kafalar adlı grubun üyesidir. 1989 yılında Trabzon'da doğmuş ve İstanbul Üniversitesi'nde eğitim almıştır. Sosyal medyada yaptığı videolarla tanınmış ve popüler hale gelmiştir. Atakan Özyurt ve Fatih Yasin ile birlikte "Kafalar" adlı YouTube kanalını kurarak içerik üretmeye başlamışlardır. 2017 yılında "Ağlama Beni Ana" isimli bir tekli çalışması bulunmaktadır.

Ayrıca 2018 yılında "Kafalar Karışık" adlı bir filmde başrol oynamıştır. 2022 yılında "Bal" adlı bir şarkı da çıkarmıştır. 2021 Temmuz ayında Esin Çepni ile evlenmişlerdir.

Sosyal medyada gündeme gelmesinin nedeni, eşi Esin Çepni tarafından Bilal Hancı'nın başka bir kadınla samimi görüntülerinin paylaşılmasıdır. Bu olay, çiftin boşanma süreçleriyle ilgili gelişmelerin ardından yaşanmıştır. Esin Çepni, eşinin ihanetini sosyal medya hesabından paylaşarak duygusal bir açıklama yapmıştır. Bilal Hancı'nın bu olay nedeniyle gündeme gelmiştir.

Bilal Hancı nereli?

Bilal Hancı, Trabzon'da doğmuştur.

Bilal Hancı kaç yaşında?

Bilal Hancı, 1989 yılında doğmuştur. Bilal Hancı 34 yaşındadır.

Ertuğrul Doğan Kimdir? Ertuğrul Doğan Nereli ve Kaç Yaşında? Ertuğrul Doğan Kimdir? Ertuğrul Doğan Nereli ve Kaç Yaşında?

Kaynak: HABER MERKEZİ