HABER MERKEZİ- Amazon Prime'da 16 Kasım'da vizyona giren Bihter filmi, son dönemde en çok izlenen filmler arasına girdi. Halit Ziya Uşaklıgil'in ölümsüz eserlerinden biri olan Aşk-ı Memnu kitabından uyarlanan film olan Bihter'de, Behlül rolünü oynayan Boran Kuzum'da dikkatleri hemen üzerine çıktı. Peki Bihter filminin Behlül'ü Boran Kuzum dikkatleri üzerine çekti. Peki Bihter filminin Behlül'ü Boran Kuzum kimdir? Boran Kuzum kaç yaşında? Boran Kuzum'un sevgilisi kim? Soruları sizler için cevaplamaya çalıştık. İşte detaylar...

BİHTER FİLMİNİN BEHLÜL'Ü BORAN KUZUM KİMDİR?

Boran Kuzum, 1992 yılında Ankara'da doğdu. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı'ndan mezun oldu. Oyunculuk kariyerine 2015 yılında "Analar ve Anneler" dizisinde eczacı kalfası rolüyle adım attı. 2016 yılında "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" dizisinde I. Mustafa karakteriyle geniş kitlelerce tanındı.

Kuzum, esas çıkışını ise 2016-2018 yılları arasında yayınlanan "Vatanım Sensin" dizisinde Leonidas Papadopoulos karakteriyle yaptı. Dizide, Yunanistan'ın başkenti Atina'da yaşayan ve Türk Kurtuluş Savaşı'nda Yunan ordusunda görev yapan bir subayı canlandırdı.

Kuzum, 2017 yılında "Cingöz Recai" filminde Cüneyt karakterine hayat verdi. Aynı yıl, İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın düzenlediği 21. İstanbul Tiyatro Festivali'nde sahnelenen "Martı" oyununda Treplev karakterini canlandırdı.

2020 yılında Melikşah Altuntaş ve Berrak Tüzünataç'ın senaryosunu yazdığı, Caner Özyurtlu'nun yönetmenliğini üstlendiği "Biz Böyleyiz" filminde Emrah karakterini canlandırdı. Filmde, babasının ölümünden sonra ailesinin yükünü omuzlayan ve bir yandan da hayallerini gerçekleştirmeye çalışan bir genci canlandırdı.

Aynı yıl, Nejat İşler ve Miray Daner ile birlikte rol aldığı "Saygı" dizisinde Savaş karakterini canlandırdı. Dizide, adaletsizliğe karşı duran ve durumu sorgulayan bir genci canlandırdı.

Boran Kuzum, son yıllarda yer aldığı başarılı projelerle dikkatleri üzerine çeken bir isim. Oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Kuzum, sektördeki öne çıkan isimlerden biri olarak gösteriliyor.

Altın Kafes Nalan Beyoğlu Kimdir Gerçek Adı Nedir? Ebru Cündübeyoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Altın Kafes Nalan Beyoğlu Kimdir Gerçek Adı Nedir? Ebru Cündübeyoğlu Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

BORAN KUZUM KAÇ YAŞINDA?

Boran Kuzum, 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Yani 31 yaşındadır. 

boran_kuzum-3

BORAN KUZUM'UN SEVGİLİSİ KİM? 

Genç oyuncu Boran Kuzum, son yıllarda rol aldığı başarılı projelerle dikkatleri üzerine çekiyor. Oyunculuk performansıyla beğeni toplayan Kuzum, özel hayatı hakkında ise pek konuşmayı sevmiyor. 2015 yılında "Analar ve Anneler" dizisiyle oyunculuk kariyerine adım atan Kuzum, 2016 yılında "Muhteşem Yüzyıl: Kösem" dizisinde I. Mustafa karakteriyle geniş kitlelerce tanındı. Ardından "Vatanım Sensin", "Cingöz Recai", "Biz Böyleyiz" ve "Saygı" gibi dizi ve filmlerde rol aldı. Kuzum'un özel hayatı hakkında en çok konuşulan dedikodulardan biri, 2020 yılında "Menajerimi Ara" dizisinde birlikte rol aldığı Ahsen Eroğlu ile ilişki yaşadığı yönündeki iddialar oldu. İki oyuncudan da bu iddialar hakkında bir açıklama gelmedi. Kuzum'un şu an bir sevgilisinin olup olmadığı bilinmiyor. 

Kaynak: HABER MERKEZİ