Halid Ziya Uşaklıgil’in ünlü romanı Aşk-ı Memnu’nun film uyarlaması olan Bihter, 16 Kasım 2023’te Amazon Prime’da izleyiciyle buluştu. Filmin galası ise 15 Kasım 2023’te Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapıldı. Filmin başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum, Hande Ataizi ve Osman Sonant paylaşıyor. Ancak galaya katılan isimler arasında Osman Sonant yoktu. Filmin Adnan Bey’i, ailevi sorunlarından dolayı galaya katılamadığını açıkladı.

osman-sonant-ailevi-sorunlarindan-dolayi-basrol-16538247_3524_m

MasterChef Türkiye'de gerginlik tavan yaptı! Somer Şef o ismi stüdyodan kovdu MasterChef Türkiye'de gerginlik tavan yaptı! Somer Şef o ismi stüdyodan kovdu

Osman Sonant’ın ailevi sorunları ne?

Osman Sonant, Bihter filminin galasına katılamadığı için sosyal medyadan bir açıklama yaptı. Sonant, ailevi sorunları olduğunu ve bu nedenle galaya gelemeyeceğini belirtti. Sonant, “Sevgili dostlar, Bihter filminin galasına katılamayacağım için çok üzgünüm. Ailemle ilgili yaşadığımız bir sorun nedeniyle bu önemli gecede sizlerle olamayacağım. Bu güzel projede yer aldığım için çok mutluyum ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Filmi izleyecek olan herkese de keyifli seyirler diliyorum. Sevgilerimle” dedi.

Sonant’ın ailevi sorunlarının ne olduğu ise henüz bilinmiyor. Oyuncunun hayranları, ona geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bihter filminin galası nasıl geçti?

Bihter filminin galasına katılan diğer oyuncular ise büyük ilgi gördü. Filmin Bihter’i Farah Zeynep Abdullah, siyah bir elbise ile şık bir görünüm sergiledi. Abdullah, “Bu film benim için çok özel. Aşk-ı Memnu romanını çok seviyorum ve Bihter karakterine hayat vermek benim için bir onur. Umarım izleyiciler de filmi beğenir” dedi.

Filmin Behlül’ü Boran Kuzum ise lacivert bir takım elbise ile galaya geldi. Kuzum, “Bihter filmi, klasik bir aşk hikayesinin modern bir yorumu. Behlül karakteri çok zorlu ve çelişkili bir karakter. Onu oynamak benim için bir meydan okuma oldu. Filmin çok konuşulacağını düşünüyorum” diye konuştu.

Filmin Firdevs Hanım’ı Hande Ataizi ise kırmızı bir elbise ile dikkat çekti. Ataizi, “Firdevs Hanım, çok güçlü ve etkileyici bir kadın. Onu canlandırmak çok keyifliydi. Filmin çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Herkesin izlemesini tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: haber merkezi