Aşk-ı Memnu, yayınlandığı dönemde hem romanı hem de dizisiyle büyük ilgi gören bir eser oldu. Bu kez de Bihter ismiyle sinemaya uyarlanan film, Aralık ayında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin başrollerinde ise Farah Zeynep Abdullah, Engin Akyürek, Hande Ataizi ve Tamer Levent gibi ünlü isimler yer alıyor.

Hollywood'un Efsane İsmi Aramızdan Ayrıldı Hollywood'un Efsane İsmi Aramızdan Ayrıldı

Sette kavga çıktı

Ancak filmin hazırlıkları sırasında, filmin Bihter’i Farah Zeynep Abdullah ile Firdevs Hanım’ı Hande Ataizi arasında sette kavga çıktığı iddia edildi. İddiaya göre, iki oyuncu arasında yıldızlar hiç barışmadı ve çekimler sırasında da bir takım sıkıntılar yaşayarak tartıştı. Yaşanan gerginlik, film ekibini de olumsuz etkiledi.

Hande Ataizi’nden açıklama

Konuyla ilgili ilk kez konuşan Hande Ataizi, geçtiğimiz hafta sonu Nişantaşı’nda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu, Farah Zeynep Abdullah ile sette yaşanan tartışma ile ilgili soru karşısında, “Güzel çok güzel bir film yaptık, çok güzel bir dünya kurdu yönetmenlerimiz… Onun dışında zaten çok iyi bir yapımla çalışmanın konforunu yaşadık doğrusunu söylemek gerekirse… Onun için negatif şeyler söyleyip konuyu başka yere getirmenin bir anlamı yok. Herkes herkesi biliyor… Ne diyeyim ki, yorum yok… Güzel bir film yaptık. Tabii ki Camdaki Kız gibi bir ekibi bulmak çok zor… Biz hala WhatsApp grubunda birbirimizle yazışmaya ve görüşmeye devam ediyoruz…” dedi.

Farah Zeynep Abdullah sessizliğini koruyor

Öte yandan, Farah Zeynep Abdullah ise konuyla ilgili sessizliğini koruyor. Genç oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda filmle ilgili heyecanını dile getiriyor. Abdullah, son olarak filmin afişini paylaşarak, “Bihter, çok yakında sinemalarda” yazdı.

Kaynak: haber merkezi