Ünlü oyuncu Berna Laçin, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla hayranlarını üzdü. Laçin, ciddi bir sağlık sorunu nedeniyle acil olarak ameliyata alınacağını ve oynayacağı oyunları iptal etmek zorunda kaldığını duyurdu.

Laçin, bu akşam Pamukkale’de sahne alacağı tek kişilik oyunu “Hayal Satıcısı” ile 7 Mart’ta İzmir’de ve 8 Mart’ta Bodrum’da oynayacağı oyunların iptal olduğunu bildirdi. Laçin, yürümesine izin verilmeyen bir omurilik problemiyle karşılaştığını ve çok acil ameliyat olması gerektiğini belirtti. Laçin paylaşımında şöyle dedi:

“Kaderin cilvesi işte. Bu akşam Pamukkale’de harika bir etkinlik için tek kişilik oyunumu oynayacaktım. Sonra 7 Mart’ta İzmir’de ve 8 Mart’ta Bodrum’da ‘Hayal Satıcısı’ oyunumla seyirciyle buluşacaktım. Ama ne yazık ki benim için çok tehlikeli olan ve şu anda yürümeme bile izin verilmeyen bir omurilik problemi çıktı. Çok acil ameliyat olmam lazım. Yaşadığımız her şey bedenimizde hastalık olarak ortaya çıkıyor. Tüm seyircilerimden çok özür dilerim. İnşallah iyi günlerde görüşürüz. Dualarınızı bekliyorum. Sevgiler, saygılar.”

Serenay Sarıkaya, Mert Demir İlişkisi Hakkında Konuştu Serenay Sarıkaya, Mert Demir İlişkisi Hakkında Konuştu

Berna Laçin kimdir?

Berna Laçin, 22 Ağustos 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 1992 yılında “Süper Baba” dizisiyle tanındı. Ardından “Kaygısızlar”, “Tatlı Kaçıklar”, “Ayrılsak da Beraberiz”, “Yedi Numara”, “Çocuklar Duymasın”, “Avrupa Yakası”, “Yalan Dünya”, “Güldür Güldür Show” gibi birçok dizi ve programda rol aldı. Ayrıca “Hayal Satıcısı” adlı tek kişilik oyunuyla tiyatro sahnelerinde de boy gösterdi. Laçin, evli ve bir çocuk annesidir.

Berna Laçin’in sağlık durumu nasıl?

Berna Laçin’in acil ameliyat olacağını duyurmasının ardından, hayranları ve meslektaşları sosyal medyadan geçmiş olsun mesajları gönderdi. Laçin’in sağlık durumuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Laçin’in yakın çevresi, ameliyatın başarılı geçmesini ve en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını umuyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ