Sanat dünyasının sevilen isimlerinden Bengü, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bulunan Girne Rocks Otel'de sahneye çıkarak unutulmaz bir performans sergiledi. Konseriyle büyük beğeni toplayan Bengü, sahne performansının yanı sıra yaptığı açıklamalarla da dikkatleri üzerine çekti.

Ünlü Oyuncu Tolga Sarıtaş ve Modacı Zeynep Mayruk Nişanlandı! İşte Nişandan Görüntüler Ünlü Oyuncu Tolga Sarıtaş ve Modacı Zeynep Mayruk Nişanlandı! İşte Nişandan Görüntüler

Botoks ve Estetik Tartışması: Bengü'nün Tercihi Nedir?

Sanatçı, son dönemde erkek meslektaşlarının yüzlerine yaptırdığı botoks ve estetik müdahaleleri hatırlatılınca, ilginç bir görüş ortaya koydu. Bengü, "Botoksu çok yapay buluyorum. Yüzümü nemlendiriyorum, vitamin alıyorum. Çizgilerle yaşlanmayı seviyorum. Erkeklere botoks yakışmıyor. Onlar bence yaşlandıkça daha karizmatik oluyor" şeklinde konuştu.

Bengü'nün Bakış Açısı: Erkeklerin Karizmatik Yaşları

Bengü'nün ifadeleri, estetik müdahalelere karşı doğal bir bakış açısını yansıtıyor. Şarkıcı, erkeklerin yaşlandıkça kazandığı karizmanın botoks gibi yapay müdahalelere ihtiyaç duymadığını vurguluyor. "Onlar bence yaşlandıkça daha karizmatik oluyor" diyerek, doğal yaşlanmanın erkekleri daha çekici kıldığına inandığını belirtiyor.

Kaynak: haber merkezi