Atv'nin sevilen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam"a usta oyuncu Mustafa Üstündağ dahil oldu. Üstündağ, 20 Şubat Salı günü yayınlanacak bölümde izleyicilerin karşısına "Behçet Şavlı" karakteriyle çıkacak.

Mustafa Üstündağ "Ben Bu Cihana Sığmazam"da Kimdir?

Üstündağ, dizide yeraltı dünyasında nam salmış, gece kulübü, otopark ve kaçakçılık işleriyle uğraşan "Behçet Şavlı" karakterini canlandıracak.

Jenna Ortega'dan Gazze paylaşımı: "İnsanlık nerede?" Jenna Ortega'dan Gazze paylaşımı: "İnsanlık nerede?"

 Behçet Şavlı Hikayeye Nasıl Dahil Olacak?

Yaptığı bir operasyonda Cezayir Türk'ün (Oktay Kaynarca) silahlarına el koyarak onu köşeye sıkıştıran Behçet Şavlı, yeraltı dünyasının saygı duyulan ismidir. Ele geçirdiği silahlarla ne yapacağı ise yeni bölümde merak konusu olacak.

Mustafa Üstündağ'ın Katılımı Diziye Ne Katacak?

Deneyimli oyuncu Mustafa Üstündağ'ın "Ben Bu Cihana Sığmazam"a dahil olması, dizinin heyecanını ve temposunu daha da artırması bekleniyor. Üstündağ'ın güçlü oyunculuğu ve karizmatik karakteri, izleyiciler tarafından büyük ilgi görecektir.

 "Ben Bu Cihana Sığmazam" Hakkında

"Ben Bu Cihana Sığmazam", yapımcılığını KYN Yapımevi'nin üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan'ın oturduğu bir atv dizisidir. Başrollerinde Oktay Kaynarca, Pelin Akil, Ebru Özkan ve Sarp Apak gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, mafya ve yeraltı dünyasını konu alıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ